REKLAMA

Po kokiu ženklu „gimė“ jūsų santuoka?

REKLAMA

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24–spalio 23 d.)

Labai geras laikas tuoktis. Svarstyklės simbolizuoja balansą, būtent tokia ir bus ši šeima – rami, išlaikanti pusiausvyrą, gana idiliška. Porai koją gali kišti pernelyg didelis aplinkinių žmonių ar artimųjų nuomonės paisymas, taip pat siekis bet kokia kaina paaukštinti savo socialinį statusą.

SKORPIONAS (spalio 24–lapkričio 22 d.)

Sutuoktiniai, Skorpiono valdomu laikotarpiu sukūrę šeimą, bus emocionalūs, įžeidūs. Šiai sąjungai būdinga tam tikra rizika. Didelė tikimybė išsiskirti arba likti našliu, našle. Partneriai nuolatos kovos tarpusavyje, tikrins savo galią, pavydės vienas kito. Gera žinia ta, kad šioje poroje seksualiniai poreikiai visada bus patenkinti netgi su kaupu.

ŠAULYS (lapkričio 23–gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Stipri sąjunga su labai visuomeniška kryptimi. Ši pora aplinkiniams daro pavyzdinės šeimos įspūdį. Paprastai ji būna materialiai apsirūpinusi, turi gražius namus, gali pasigirti protingais ir išauklėtais vaikais. Sutuoktinius sieja daug bendros veiklos. Kuo ilgiau jie gyvena kartu, tuo stipresnis tampa jų ryšys, nes patnerių požiūriai, polinkiai supanašėja.

OŽIARAGIS (gruodžio 22–sausio 20 d.)

Idealus laikas sudaryti santuoką, jeigu jūsų tikslas yra pinigai ir karjera. Šeima tvirta, nors sutuoktiniai ilgainiui tampa nuspėjami. Abu rimtai ir atsakingai žiūri į sutuoktinių įsipareigojimus, šeimos tradicijas. Šios šeimos socialinis statusas su laiku auga, o su juo –  ir materialinė gerovė. Aiškiai iškelti tikslai neleidžia partneriams mesti kelio dėl takelio. Šis ryšys paprastai labai tvirtas ir gali trukti visą gyvenimą.

VANDENIO (sausio 21–vasario 20 d.)

Aplinkiniams šiuo metu „gimusi“ pora atrodo keista. Sutuoktiniai yra intelektualūs, vienas kitam suteikia didelę laisvę, gyvena rytojumi, nes jų mąstymas vis nukreiptas į ateitį. Namus gali apstatyti originaliai, įdomiai, tačiau paprastai Vandenio valdomos šeimos gyvenamoje erdvėje trūksta jaukumo.

ŽUVŲ (vasario 21–kovo 20 d.)

Apskritai Žuvų laikas visai neblogas tuoktis, tačiau galimi tam tikri sunkumai tolimesniame poros gyvenime. Šiuo metu sudarytose porose įmanomi absoliučiai visokie santykiai – partneriai gali būti šalti ir abejingi vienas kitam arba visiškai ištirpę vienas kitame iš meilės ir atsidavimo. Partneriai labai gerai jaučia vienas kitą. Jiems būdingas situacijos, problemų, įvykių pervertinimas, padidinimas, kartais tiesiog trūksta gebėjimo matyti realų vaizdą.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA