REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 19–25 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę porą turintys Avino ženklo atstovai pasijaus taip, lyg su partneriu būtų patekę į skirtingas visatas, taip sudėtinga jiems bus susikalbėti. Pasistenkite reaguoti lanksčiai, kad išvengtumėte šių laikinų komunikacinių trukdžių, jie tik bereikalingai kliudys jūsų santykiams judėti sava vaga ir ritmu. Vienišiams galimas tarnybinis romanas. Jis gali būti labai karštas, tikrai vertas nuodėmės. 

Tauras. Romantika šiomis dienomis jums garantuota. Galimybių patirti meilę sulauksite daugiau nei anksčiau. Nesvarstykite, ar esate jų verti, ar jos tikrai skirtos jums, – griebkite ir nepaleiskite! Savaitgalį meilės planeta Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Malonumų sektorių, o Plutonas ir Jupiteris atsistos jūsų ženklui palankiu aspektu. Jau supratote, kas jūsų laukia? Romantiniai transformuojantys, jus keičiantys ir užpildantys, suteikiantys prasmę, praplečiantys sąmonę ir patirtį jausmai. Palaiminti ir paskendę malonumuose tie Taurai, kurie turės su kuo šiais patyrimais dalytis.

Dvyniai. Kad ir kaip stengsitės, šią savaitę atrodys neįmanoma gauti iš partnerio, ko norite. Tai visiškai nesusiję su tuo, ką vienas kitam jaučiate. Neatitikimai ar norų ir lūkesčių „prasilenkimai“ galimi dėl tam tikrų nesuderinamų skirtumų, kurie grasina suardyti jūsų poros ramybę. Būkite protingi ir sąmoningi, paklauskite savęs – ar jums svarbu būti teisiems, ar mylimiems? Susilaikykite nuo staigių, neapgalvotų replikų ir veiksmų savaitės pradžioje, tada nereikės dėl jų gailėtis jos pabaigoje. Padarykite sau paslaugą, tiesiog venkite jautrių ir sprogių temų, nepriimkite šiuo metu jokių rimtų sprendimų.

Vėžys. Turėsite galimybę pokalbiu atkurti ryšio su partneriu gelmę ir prasmę. Galite galiausiai sutarti dėl jums abiem svarbaus klausimo, kuris anksčiau tapdavo kliūtimi santykių darnai, dėl kurio nesutardavote ir ginčydavotės. Šią savaitę atrodys, kad visiškai be jokių pastangų jums pavyks surasti kompromisą. Savaitgalį mėgausitės meile, laisvai vienas kitam ją reikšite. Galbūt netgi labai aistringai ir sentimentaliai. Galite tai daryti, kaip norite. Kas uždraus?

REKLAMA

Liūtas. Bus sunku šią savaitę bendrauti, sklandžiai ir įtikinamai dėstyti argumentus, todėl į rimtas diskusijas ar ginčus su partneriu geriau nesivelti. Tik abu nusivilsite, niekaip negalėdami sulaukti partnerio supratingumo, visiškai iš skirtingų kampų žvelgsite į situaciją. Ar bus gerų naujienų? Finansiniuose reikaluose – taip. Jeigu nesusipyksite su mylimuoju, greičiausiai savaitgalį su juo ar ja maloniai paišlaidausite.  

Mergelė. Meilės reikalai atrodys per geri, kad būtų panašūs į realybę, o ne saldų sapną. Savaitgalį, kai meilės planeta Venera ir Plutonas bus palankiu jūsų ženklui aspektu, pajausite galingą tikros meilės jėgą. Tiesiog esate tarp šios savaitės žvaigždžių palaimintųjų ir numylėtų ženklų. Besibaigiant savaitei  Venera ir laimės planeta Jupiteris susitiks jūsų ženkle. Meilė atrodys tarsi atsiųsta iš dangaus, būsite užvaldyti džiaugsmo ir šio pasaulio grožio. Gerumas tas gyvenimas, gerumas…

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA