REKLAMA

10 įrodymų, kad esate tikros Svarstyklės

REKLAMA

Gimusieji rugsėjo 23–spalio 23 dienomis priklauso Veneros valdomam ženklui. Oro stichija, kuriai priskiriamas šis Zodiakas, padeda Svarstyklėms lengvai susipažinti ir bendrauti.

1. Žavesys padeda gauti, ko norite

Esate labai socialūs žmonės. Jums nė nereikia mokytis, kada ir ką pasakyti kokioje situacijoje. Svarstyklėms tai įgimta. Jos natūraliai užčiuopia temas, kurių geriau neliesti, bendrauja mandagiai ir išlaiko pagarbų atstumą. Todėl paprastai Svarstyklėms nekelia siaubo žinia, kad reikės prisistatyti nepažįstamiems žmonėms, susipažinti su mylimo žmogaus tėvais ir artimaisiais, eiti į vakarėlį ar renginį, kuriame nieko nepažįsta…

2. Punktualumas – siekiamybė, o ne realybė?

Zodiake esate pagarsėję nepastovumu, dažnai keičiate nuomonę, todėl keliate pavojų artimųjų ar draugų planams. Taip pat retai kada atsirandate sutartoje vietoje laiku. Gerai, kad mokate taip gražiai šypsotis, kai atsiprašinėjate, todėl kiti negali ilgai ant jūsų pykti.

REKLAMA

3. Dievinate naujoves

Mielai keliautumėte aplink pasaulį, susidraugautumėte su visais sutiktais žmonėmis. Gyventi įprastą rutinišką gyvenimą kaip visi? Vien mintis apie tai jums kelia kančią.

4. Kam tas veidrodis? Ir taip žinote – atrodote puikiai

Išvaizda yra viskas. Ji labai labai svarbi, todėl darote viską, kad atrodytumėte tobulai? Būna ir tokių paviršutiniškų Svarstyklių. Tai gana kraštutinis neigiamas šio ženklo pasireiškimas Zodiake. Paprastai Oro stichijai priskiriamas Zodiakas stengiasi rengtis elegantiškai, skoningai, tvarkingai, bet jokiu būdu neprovokuojamai, tai griautų jam Veneros dovanotą supratimą apie harmoniją.

5. Problemų sprendėjai

Galite atrasti išeitį kone iš bet kokios situacijos, ir dar tokią, kuri bus priimtina daugeliui. Norite, kad aplink jus vyrautų taika ir visada nugalėtų draugystė. Jūs – kaip tas katinas Leopoldas iš senovinio multiplikacinio filmo vaikams, kuris vis kartoja „vaikai, gyvenkime draugiškai“.

6. Flirto čempionai

Tikriausiai nėra Zodiake tokio ženklo, taip žaviai, nesąmoningai ir natūraliai flirtuojančio visada, visur ir su visais. Kiekvienam malonu jausti, kad kažkuo patinka kitam žmogui, bet svarbu laiku nustoti flirtuoti ar aiškiai parodyti, kad daugiau neturite jokių užslėptų ketinimų ar jausmų, nes kai kurie gali jūsų žavaus ir lengvabūdiško žaidimo nesuprasti.

7. Draugų rate esate „malonus“ žmogus

Esate tarsi klijai, kurie klijuoja grupės žmonių – draugų, artimųjų, bendradarbių – santykius. Nenorite nieko įžeisti, įskaudinti ar atstumti, siekiate visada būti malonūs.
Dažniausiai tai reiškia, kad savo jausmų neparodote, juos užspaudžiate giliai savyje, slepiate po mandagumo ir širdingumo kauke. Nuostabu, tik jums tai ne į sveikatą, o ir santykiams galų gale toks slapukavimas ir negebėjimas parodyti tikrųjų jausmų ima kenkti. Reikėtų švelniai ir diplomatiškai, kaip jūs gebate, mokytis išsakyti savo nuomonę, požiūrį, kitiems paaiškinti, kaip jaučiatės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA