REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitė prasidės neskubriu tempu. Jūsų galvoje suksis daug minčių, tačiau jų visų nereikia pulti įgyvendinti. Tik atrodysite kaip paklaikę pamišėliai. Vienu metu užsiimkite vienu darbu, ne daugiau.
Iki savaitės vidurio sugebėsite atsirinkti, kas jums svarbiausia. Be to, ir nuotaika pasitaisys. Tiesiogine ir perkeltine prasme jūsų gyvenime ims šviesti saulė, jūs irgi nenustosite šviesti, plačiai šypsositės savo nuoširdžia, užkrečiama šypsena. Atsiras energijos ir noro pradėti naujus projektus, apie kuriuos ilgą laiką galvojote, bet vis nerasdavote laiko. Sekmadienį skirkite laiko draugams.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona puikiai tiks. Šios spalvos drabužiai suteiks jums paslaptingumo.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 15, 28, 26, 35, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – kūrybingas, meniškas. Su juo mielai eisite į teatrą ar koncertus.

REKLAMA

Tauras. Pirmadienį visa suksis vien apie jausmus, dabar jie bus labai stiprūs. Ypač savininkiškumo ir pavydo jausmai. Su jais iš tiesų sunku susidoroti, bet jie jus vargins vos kelias dienas. Atminkite: savaitės pradžioje būsite jautresni, todėl nepriimkite visko asmeniškai, žinokite, kad galite perdėtai reaguoti į žodžius ar įvykius. Verčiau pataupykite jėgas, nesitaškykite pernelyg audringai į viską reaguodami.

Savaitės viduryje kai kas bandys paskubinti jus, kad priimtumėte su finansais susijusį sprendimą, bet nesileiskite skubinami, jeigu nesate dar tam pasiruošę. Kai po ilgo laiko savaitgalį susitiksite su seniai matytu draugu, viskas stos į savo vietas, pamatysite aiškiai atsiveriančias perspektyvas.

Laiminga savaitės spalva. Žalia ir rudi atspalviai padės atstatyti vidinę pusiausvyrą ir atrasti ramybę.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 18, 22, 23, 33 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kurio likimo smūgiai nesužlugdo. Jis yra tikras kovotojas.

Dvyniai. Kai kurie dalykai ar įvykiai gali atrodyti labai paslaptingi, tačiau nesiimkite staigių veiksmų toms paslaptims išsklaidyti, kol nesurinkote pakankamai informacijos. Draugai vertina jūsų intuiciją ir gebėjimą tyrinėti situacijas ir žmones.

Kai tik sužinosite, kas čia iš tiesų vyksta, niekas nesugebės jūsų sustabdyti. Vis dėlto skubėti atskleisti, ką sužinojote, nevertėtų. Šiame reikale skuba nepageidaujama. Verčiau užduokite klausimų  ir mėgaukitės galimybe kurti intrigą.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyni tonai stiprina jūsų ženklą valdančio Merkurijaus energiją. Vilkėdami šios spalvos apdarais atrodysite patikimai.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 22, 25, 30, 31, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi gerą humoro jausmą ir moka atsipalaiduoti.

Vėžys. Šią savaitę prieš jus atsivers bent keli keliai, kelios galimybės, aiškiai nežinosite, kurį ar kurią rinktis. Atrodo, kiti irgi nelabai gali jums patarti. Kodėl taip sunku apsispręsti? Gali būti ir taip, kad šiuo metu nė vienas iš akivaizdžių variantų jums netinka. Jei taip yra, palūkėkite, pasvarstykite, rinkite informaciją, prieš imdami veikti. Gerai būtų, jeigu galėtumėte pabūti kurį laiką vieni ir apmąstyti dalykus, kurie jums svarbūs. Įžiebkite namuose žvakes ir pasidžiaukite veikla, kuri teikia jums džiaugsmo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA