REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 26–11 01 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Iš aukščiau (žvaigždžių, Aukščiausiojo ar to, kuo tikite ir pasikliaujate) sulauksite paramos, todėl ryšitės šuoliui santykiuose. Partneriui parodysite savo jautriąją pusę, ko nedrįsote padaryti anksčiau, tolimesnėje praeityje. Jausitės taip, lyg prieš kitą žmogų apnuogintumėte sielą. Daugelis tam nesiryžta, nes tai reiškia palikti komforto zoną, pasijausti nesaugiai, įteikti kitam asmeniui į rankas „ginklą“…

Tikrai neverta baimintis, kad tai atsisuks prieš jus. Priešingai, partneris už drąsą ir atvirumą jus mylės dar labiau, jūsų santykiai taps artimesni, o jausmai gilesni. Pirmyn, Aviniukai, laužykite visus barjerus, šalinkite kliūtis, jums gi patinka veržliai judėti į priekį.

Tauras. Meilė šiomis dienomis teiks daug laimės ir džiaugsmo. Mėnulio pilnatis Tauro ženkle padės jums dar labiau emociškai atsiverti. Pasakykite žmogui, kuris jums labai svarbus, kaip stipriai jį mylite. Penktadienį tikėkite, kad slapčiausias jūsų noras bus išpildytas. Išdrįskite pasiųsti jį į Visatą. Tik nesikuklinkite, sugalvokite didelį!

Dvyniai. Pasitraukite nuo išorinio chaoso, užsidarykite savyje, pabūkite su savimi, savo mintimis ir jausmais. Tai padės suvokti, ko norite iš meilės ar santykių. Ar jūsų partneris sugeba sumedžioti bizoną ir jį partempti namo? Ar dėl kažkokių jo gebėjimų ar negebėjimų turite jam priekaištų, tai gadina jūsų santykius? Kaip su seksu, ar jūsų kūniški poreikiai patenkinti, o sielos? Šią savaitę tinka sau užduoti šiuos klausimus. Jei išdrįsite paklausti, neabejotinai išgirsite atsakymus.

REKLAMA

Vėžys. Šiomis dienomis seksis meilės reikalai, taip pat noriai ir smagiai bendrausite su aplinkiniais. Savaitės pradžioje įsitikinsite – galite visiškai pasikliauti draugais, jie su jumis eina petys į petį tiek džiaugsme, tiek nelaimėje. Darbo savaitei baigiantis ims atrodyti, kad gyvenimas primena pasaką, sunku patikėti, kiek gerų dalykų vyksta realybėje… Pasimatymas su ilgalaikiu partneriu ar nauja meile savaitgalį bus užburiantis. Džiaukitės meilės stebuklu.

Liūtas. Atsidursite dėmesio centre dėl asmeninių pasiekimų. Visų akys bus nukreiptos į jus. Žinoma, ir į jūsų partnerį, jei jį turite. Neseniai pradėjusiems susitikinėti gali kilti abejonių, ar verta rodytis kartu, ar partneris to „nusipelnė“, ar ne per anksti tai daryti ir taip toliau.

Tokie svarstymai gali atrodyti labai paviršutiniški, bet turime nuraminti, jie tikrai tokie nėra. Santykiuose itin svarbu, kad partneriai vienas kitu didžiuotųsi, vertintų vienas kito pastangas ir darbus. Jei jaučiate, jūsų artimas žmogus toks, tada nesvarstydami imkite jį visur kartu.

Mergelė. Šią savaitę seksis bendrauti su partneriu. Lengvai, be didelių pastangų sugebėsite jam tiksliai perteikti svajones, planus. Greičiausiai sulauksite mylimo žmogaus palaikymo. Visai tikėtina, kad šis judėjimas bus abipusis – vienas kitą įkvėpsite siekti svajonių, užsibrėžtų tikslų. Nuostabu žinoti, kad šalia yra žmogus – pats ištikimiausias jūsų sirgalius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA