REKLAMA

Kaip 7 planetos valdo poros santykius

REKLAMA

Šeimos ar poros gyvenime labai svarbios septynios planetos – Mėnulis, Saulė, Marsas, Venera, Merkurijus, Saturnas ir Jupiteris, – atsakingos už septynias savaitės dienas.

Mėnulis 

Palankiausia šeimą kurti Mėnulio valdomais metais (tada, kai jūsų gimtadienis išpuola pirmadienį). Juk Mėnuliui priskiriamos sritys – namai, šeima, giminaičiai. Būtent Mėnulio metais žmogui kyla noras kurti šeimą, susilaukti palikuonių. Tai yra Vandens stichijos, atsakingos už jausmus, planeta. Vis jos veikiami liejame ašaras, verkšlename dėl nesėkmių.

Jeigu susituokėme savo asmeniniais Mėnulio metais, vien tas faktas, kad sukūrėme šeimą, teiks didelį moralinį pasitenkinimą. Tačiau nereiškia, kad visas šeiminis gyvenimas bus vien tik džiaugsmas. Būtent sutuoktinis mums taps tuo Mėnuliu, kuris vers jaudintis, kentėti, verkti, nerimauti, erzinti. Jis kels mums įvairiausių jausmų. Sutuoktinis gali būti ir guodžiančiu, padedančiu pakelti nuotaiką, raminančiu, dvasinius skausmus mažinančiu mūsų „mėnuliu“.

Partneriai, kurie šeimą sukūrė, kai abiejų gimtadieniai tais metais išpuolė pirmadienį, arba vienas kitą nuolatos nervins, arba sugyvens kaip dvi sielos puselės. Viskas priklausys nuo partnerių išprusimo jausmų srityje, santykių kultūros.

REKLAMA

Mėnulis – taip pat ir buitinių, su namais susijusių rūpesčių planeta. Turime žinoti, kad mūsų bendras gyvenimas gali tapti pernelyg buitiškas, kasdieniškas, rutiniškas, nuobodus. Tačiau kai kuriuos būtent santuoka išlaisvins nuo visokiausių buitinių rūpesčių, jei pora mokės juos spręsti tinkamai, sąžiningai pasiskirstys pareigas ir atsakomybes.

Ką naudinga nuveikti, kad išsaugotume Mėnulio metais sukurtą šeimą? Pirmiausia, prisiimkite didelę dalį  atsakomybės už šeimos buitį, namus, būkite rūpestingi vyrai ar žmonos, atidūs ir jautrūs sutuoktiniai. Juk nesvarbu, kokia mūsų lytis. Tiek vyras, tiek moteris gali paruošti pusryčius ar vakarienę savo mylimam žmogui taip, kaip moka ar sugeba. Svarbiausia parodyti, kokia mums svarbi yra šeima ir mūsų santykiai, kad esame pasirengę kasdien dėti pastangas ir ja rūpintis.

Saulė

Ypač palanku šeimą kurti Saulės metais, kai mūsų ar partnerio gimtadienis iškrenta sekmadienį. Juk visą gėrį ir džiaugsmą šioje žemėje siejame su saule. Ji čia svarbiausia. Šiais metais sukūrę šeimą būsime laimingi poroje. Sutuoktinis mums taps ta nuolatos šviečiančia ir šildančia saule. Jis mus įkvėps, palaikys, skatins užsiimti kūrybine veikla, realizuoti savo talentus.

Nepaisydami santykiuose kylančių trukdžių, greičiausiai abu partneriai nuolatos stengsis saugoti šeimą. Ši pora patirs kartu daugiau džiaugsmo nei nemalonumų ar vargų. Šioje šeimoje turi būti meilė, juk ji irgi siejama su saule. Greičiausiai partneris mus mylės labiau nei mes jį.

Išsaugoti Saulės metais sukurtą šeimą lengva – pakanka poros namuose dažnai rengti gražias, linksmas šventes, į svečius vis kviesti naujų žmonių, su partneriu dalytis svajonėmis, pasakoti apie originalias kūrybines idėjas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA