REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Niekada neatliksite visko, ką sumanėte, jeigu nepaprašysite draugų jums padėti. Šis sumanymas didesnis už jus, vienas negalite jo aprėpti. Be to, draugai tik ir laukia priežasties suremti pečius dėl jūsų.

Visada kompanijoje rodydavote iniciatyvą, o dabar turėtumėte ją perleisti žmonėms, kurie jums atsidavę. Šios savaitės jūsų uždavinys – pasitikėti jais. Jeigu mūsų žodžiai nuskambėjo rimtai ar grėsmingai, vadinasi, mus supratote neteisingai. Šią savaitę gerai leisite laiką, galbūt net jūsų laukia nuotykis, o visos bendros pastangos atsipirks su kaupu.

Laiminga savaitės spalva. Dabar pasteliniai tonai padeda jums atsipalaiduoti, nurimti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 17, 23, 26, 31, 47 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi didelę širdį ir moka dalytis, apsupa jus švelnumu.

Tauras. Savaitės pradžioje jausitės nuvėpę. Kai tik viską, kas jus slegia, nustumsite į šalį, pasijausite geriau. Iki trečiadienio ir ketvirtadienio atgausite fizines jėgas, nuotaika irgi pasitaisys. Dar daugiau gerų žinių: artėjant savaitgaliui jūsų gyvenime ims stiprėti romantinė nata, ypač ją pajausite šeštadienį.

Kam nepatinka jaustis mylimiems, apgaubtiems meilės ir rūpesčio? Turintys porą pasiners į mylimųjų glėbį, o vienišiams galima įdomi pažintis. Savaitgalį leiskite sau prabangą maloniai pasivartyti lovoje.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio, neutralūs tonai leis jums būti empatiškesniems, geriau jausti kitų žmonių, su kuriais bendraujate, nuotaikas.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 15, 27, 29, 34, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris būna šalia, jumis pasitiki ir nuoširdžiai rūpinasi.

Dvyniai. Jums kyla daug gerų idėjų, tačiau tai nereiškia, kad nepriimsite naujos jus pasiekiančios informacijos ar atsisakysite ko nors naujo išmokti. Protingiausias žmogus pasaulyje yra tas, kuris žino, kad nežino visko.

Savaitės pradžioje vis tiek nenorėsite pasirodyti kuklūs, kai kažkas darbe ar jūsų artimoje aplinkoje įsivels į žaidimą, kuris čia protingesnis. Karts nuo karto jums patinka draugiški protų mūšiai. Apie trečiadienį ar ketvirtadienį gali būti,kad vis dar suksite galvą, ką daryti su situacija darbe. Galbūt kreipsitės pagalbos ar patarimo į draugą.

Laiminga savaitės spalva. Geltona padės atsiverti, atviriau bendrauti su aplinkiniais ir gerai su jais sutarti.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 25, 27, 30, 34, 36 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus mato kiaurai, jo neapgausite.

Vėžys. Norėtumėte įsigyti naują namą, automobilį, o gal tik naujus džinsus, kuriuos nusižiūrėjote mėgstamoje parduotuvėje? Tačiau dabar nelabai tinka išlaidauti. Turite nusistatyti prioritetus. Kodėl šiuo metu taip susitelkėte į materialius dalykus? Manote, jie padės išsivaduoti iš nerimo, nuobodulio ar liūdesio?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA