REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Trumpėjančios dienos ir šąlantys orai rudens pabaigoje skatins visus Zodiako ženklų atstovus lėtinti savo gyvenimo tempą, tausoti jėgas ir daugiau laiko skirti apmąstymams, atsirinkti tai, kas svarbiausia, ir atsisakyti nereikšmingų dalykų.

AVINAS

Lapkričio mėnesį Avinui derėtų neskubėti imtis drastiškų veiksmų. Geriau palūkėti ir per tą laiką surinkti visą reikalingą informaciją, kad būtų galima profesionaliai išspręsti svarbų klausimą, nuo kurio daug kas priklausys. Šis mėnuo Avinui bus palankus profesine prasme, jeigu jis per daug nesikarščiuos ir sąmoningai ims mokytis to, kas pravers jam ateityje darant karjerą.

Rudens pabaigoje šiam ženklui patartina apsvarstyti savo galimybes ir gebėjimus, kad išvengtų klaidų dėl karštligiško skubėjimo bei kompetencijos stokos, ir sudaryti planą, kaip galėtų pasirūpinti profesiniu augimu. Avinui reikėtų skirti daugiau dėmesio artimam žmogui, kuris laukia ir tikisi iš jo kažko naujo, naujų įspūdžių. Tik taip bus galima išvengti gresiančios santykių krizės ir su ja susijusio streso.

REKLAMA

Palankios lapkričio dienos: 1, 2, 5, 7, 12, 15–19, 22, 25.

Nepalankios lapkričio dienos: 4, 8, 9, 10, 21.

TAURAS

Lapkričio mėnuo Taurui gali būti labai sėkmingas profesinėje srityje. Jam reikėtų pasistengti maksimaliai panaudoti savo įgūdžius, žinias ir gebėjimus. Didelė tikimybė, kad šį mėnesį jam pasiseks sudaryti pelningas sutartis, surengti sėkmingas derybas su partneriais, savo verslą papildyti naujomis investicijomis ir padidinti savo turtą. Jeigu Tauras dirba nesavarankiškai ir yra samdomas darbuotojas, jis turės progos parodyti kitiems, ką sugeba ir ko yra vertas.

Rudens pabaigoje Taurui seksis ne tik darbe. Asmeniniame gyvenime jis bus romantiškai nusiteikęs ir tuo gerokai stebins savo gyvenimo draugą, kurį jau bus pradėjusi kankinti rudens melancholija. Meilė ir optimizmas saugos Taurą nuo peršalimo ligų.

Palankios lapkričio dienos: 4–7, 9, 12, 15, 17, 21–25.

Nepalankios lapkričio dienos: 10, 16, 22.

DVYNIAI

Dvyniams lapkričio mėnesį teks kažkuo nusivilti. Tačiau neverta dėl to liūdėti. Juk iš klaidų mokomės, o tai bus puiki gyvenimo patirtis. Įgiję daugiau išminties, jie galės įsitikinti, kad pasirinko teisingą kryptį, ir sparčiau judėti į priekį. Netrukus jų lauks sėkmė.

Dvyniams nereikia bijoti kliūčių, kurios laukia kelyje. Jie turi žengti drąsiai, tada netrukus jiems atsivers naujos perspektyvos. Viskas priklausys nuo jų, ar jie sugebės pasinaudoti pasitaikiusiomis galimybėmis, kurių jiems pateiks likimas. Jiems bus verta rizikuoti ir nebijoti pokyčių, nes viskas bus tik į gerą pusę.

Vienišiems Dvyniams pasitaikys progų užmegzti naujų romantiškų pažinčių. Susituokusių šio ženklo atstovų santykiai su gyvenimo partneriu bus geri. Žvarbūs orai už lango skatins juos ieškoti artimo žmogaus šilumos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA