REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Vandeniui patartina stengtis būti mandagiam ir tolerantiškam su aplinkiniais, vengti konfliktų su bendradarbiais ir artimaisiais. Atstatyti prarastą pusiausvyrą ir atsigauti nuo streso jam padės ramus poilsis su šeima. Tam, kad išvengtų peršalimo ligų, jam reikia stiprinti imunitetą, sveikiau maitintis, daugiau judėti.

Palankios lapkričio dienos: 1, 2, 4, 6, 10–12, 16, 21.

Nepalankios lapkričio dienos: 3, 5, 14, 19, 24–26.

ŽUVYS

Lapkričio mėnesį Žuvims patartina būti atidžioms ir apdairioms, nepriimti jokių pernelyg skubotų sprendimų, priešingu atveju taip prisidarys naujų problemų. Labai atsargiai reikia vertinti netikėtus pasiūlymus, nes gresia apgavystės, taip pat reikia saugotis vagių.

REKLAMA

Rudens pabaigoje Žuvys bus nervingos ir linkusios ginčytis, konfliktuoti. Reikia sąmoningai stengtis susivaldyti ir nepratrūkti. Darbe jas erzins įkyrūs bendradarbiai ir piktas viršininkas, todėl didelė tikimybė, kad jos pridarys žioplų klaidų. Nemalonumai ir smulkios nesėkmės gadins nuotaiką ir padidins rudens depresijos grėsmę, todėl būtina sąmoningai suimti save į rankas ir stengtis į viską žvelgti pozityviai.

Lapkričio mėnesį Žuvys turėtų pasistengti per daug neišlaidauti ir pataupyti ateičiai. Sveika mityba ir sportas padės išvengti negalavimų. Meilės fronte Žuvims seksis kur kas geriau nei profesinėje srityje.

Palankios lapkričio dienos: 4, 5, 7, 10, 12, 29.

Nepalankios lapkričio dienos: 1, 3, 6, 11, 15-17.

Parengė Gražina Vasiliauskienė / Alfa.lt

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.