REKLAMA

Lapkričio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Meilė ir maloniai kartu praleistas laikas, žinios apie šeimos padidėjimą ir kiti džiaugsmai… Kas ko siekia, tą ir gaus. Kas laukia tinkamo momento veikti, tiems užsidegs žalia šviesa. Lapkritį bus lengviau prieiti prie artimų, brangių žmonių, paliesti jų širdis, suvirpinti jausmus.

Rūpinkitės santykiais, juos puoselėkite, nes žmogus nėra atskira sala. Visi gyvename tame pačiame žemyne, todėl nereikia užsidaryti nuo kitų. Juk svarbiausia ne tai, kokį butą ar namą, automobilį ar baldų komplektą įsigysime. Gyvenimo pabaigoje vertės turės tik meilė, draugystė, su brangiais žmonėmis patirti išgyvenimai.

Lapkritį visas dėmesys suksis apie asmeninę laimę. Tuo pasirūpins mėnesio valdovė Kiaulė. Švelniai ir dėmesingai rūpinkitės tuo, kas suteikia jums laimės.

Žiurkė
Tik geriau

REKLAMA

Pastaruoju metu Žiurkės metais gimusieji sulaukdavo aplinkinių pasipriešinimo ir kliūčių, dabar sėkmės kreivė vėl kils į viršų. Atsikratysite problemų, kurios iki šiol gadino jums nuotaiką. Tai leis pasijausti daug geriau. Asmeniniame gyvenime turėtumėte susilaikyti nuo dramatiškų pasirodymų. Patartina elgtis santūriai, kukliai, ramiai. Tikėkitės švelnumo ir rūpesčio, kuriuo jus apgobs jums brangūs žmonės.

Jautis
Derliaus metas

Lapkritį gimusiems po Jaučio ženklu teks stropiai padirbėti. Nieko naujo, ar ne? Kai prieš akis matote tikslą, jokios kliūtys jo neužgoš ir nenuvilios nuo tiesaus kelio. Jums pasitenkinimą teikia vien gebėjimas eiti šiuo keliu, bet dabar už pastangas sulauksite atpildo – pripažinimo, padėkos ar premijos. Asmeniniame gyvenime irgi negalėsite skųstis, nes jausitės kuo puikiausiai.

Tigras
Švelnumo akimirkos

Riziką mėgstantys Tigrai dabar turėtų susilaikyti nuo neapgalvotų žingsnių. Verčiau daug kartų tikrinti ir apgalvoti, o ne reaguoti spontaniškai. Didelė tikimybė lapkritį neteisingai įvertinti situaciją ir dėl to nukentėti. Darbe teks pasidraskyti, kad įrodytumėte savo vertę, tačiau asmeniniame gyvenime to reikėtų vengti. Įsijunkite švelnumo režimą, nes meilės ir šeimos reikaluose daugiau laimėsite išsiaiškindami padėtį ir eidami į kompromisus.

Kiškis
Sklandžiai

Įžvalgieji Kiškiai lapkritį daugiau laimės, jei pasitelks savo garsųjį atsargumą. Darbe padės ne tik ištvermė, bet ir prabudusi kovotojo dvasia. Ji leis siekti asmeninių tikslų darbo aplinkoje. Privačiuose reikaluose geriau nė nebūna. Būsite atsipalaidavę, darnoje su savimi ir aplinka. Tie, kurie tikisi susilaukti palikuonių, turi visus šansus išgirsti gerą žinią.

Drakonas
Laimė meilėje

2015-ieji, Ožkos valdomi metai, ne patys geriausi Drakonams. Šiems labiau rūpi savirealizacija, asmeniniai, o ne grupės, bendruomenės tikslai ir bendradarbiavimas. Būtent šiuos metodus Ožka ir palaiko. Jeigu sugebėsite save įveikti, rūpintis ne tik savo, bet ir kitų, mylimų žmonių interesais, lapkritį patirsite tikrą meilės palaimą. Už pastangas sulauksite malonaus atpildo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA