REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 02–08 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jeigu įsipainiojote į tarnybinį romaną, šią savaitę galite nuspręsti paviešinti savo santykius. Čia būtų gerasis variantas. Kiek prastesnis, jeigu jus kas nors užtiks ar išaiškins slaptą ryšį. Verčiau pasisaugokite, jei nenorite antrojo varianto. Savaitės pabaigoje meilės planeta Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Santykių sektorių. Jums svarbiausia taps darna partnerystėje. Labiau susitelksite į partnerio, o ne savo poreikius. Gražus pokytis, ar ne?

Tauras. Šią savaitę ir toliau jus džiugins meilės reikalai. Jai prasidėjus Venera ir Marsas susitiks jūsų astrologinio būsto Romantikos sektoriuje. Tai reiškia, kad tarp jūsų ir partnerio pažirs dar daugiau aistros žiežirbų. Jeigu pradėjote draugauti neseniai, galbūt nuspręsite pereiti nuo platoniško prie kūniškesnio ryšio. Jeigu esate kartu ilgiau, vis tiek šią savaitę sulauksite stipraus dviejų svarbių planetų palaikymo.

Dvyniai. Su mylimu žmogumi šią savaitę noriai liksite namuose, čia jausitės geriausiai. Malonus pokytis tokiems nenuoramoms kaip jūs. Jeigu abu galite dirbti iš namų, būtų nuostabu. Reikalus tvarkytumėte efektyviau, dar liktų laiko romantikai. Savaitgalį į Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektorių įeis Venera. Vienišiams tai bus galimybė sutikti naują meilę, o turintiems šalia žmogų – ją atrasti iš naujo.

Vėžys. Merkurijus, bendravimo planeta, savaitės pradžioje pereis į Vėžio astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Jei dar to maža, čia susitiks meilei svarbios planetos Venera ir Marsas. Tai reiškia, kad su jums brangiu žmogumi jausitės susijungę visais įmanomais kanalais ir lygmenimis – mentaliniu ir fiziniu. Antroje savaitės pusėje galima įtempta situacija, kuri tik sustiprins jūsų ryšį. Kad ir kas nutiktų, suprasite, kad erotiškiausia jūsų kūno dalis – smegenys. Kai partneris stimuliuoja jūsų protą, negalite jam atsispirti.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jausitės apsupti brangaus žmogaus meilės. Jis ar ji apipils jus komplimentais, apgaubs rūpesčiu ir švelnumu. Ne tik suliepsnos aistra, bet jausite, kad partneris vertina kasdienes jūsų pastangas, mažus dalykus, kuriuos nuveikiate dėl meilės. Savaitgalį Venera įeis į Liūto ženklo Komunikacijos sektorių, todėl pokalbiai su partneriu taps malonesni.

Mergelė. Meilės srityje šią savaitę nebus jums lygių Zodiake. Žvaigždės dovanos Mergelėms daugiausia sėkmės ir laimės. Savaitės pradžioje Venera ir Marsas susitiks jūsų ženkle, taip parodydami, kad atėjo laikas nuostabiai meilės šventei. Jausitės patrauklesni nei anksčiau, geidžiami partnerio ar jums patinkančio asmens. Būsite pasirengę priimti ore tvyrančią meilę. Antroje savaitės pusėje tikėkitės prasmingo pokalbio su jums brangiu žmogumi.

Svarstyklės. Su mylimu asmeniu šią savaitę nutarsite surengti slaptų, netikėtų pasimatymų vienas su kitu. Už miegamojo durų vyks rimti reikalai. Artėjant savaitgaliui, kai meilės planeta Venera įeis į jūsų ženklą, ji tarsi pareis namo. Kadangi tai vyks jūsų ženkle, sulauksite daugiausia Veneros dovanų. Dabar jausitės sau gražūs, patrauklūs, tokie atrodysite ir aplinkiniams. Labiau pasitikėsite savimi, o santykiuose su partneriu įsivyraus harmonija.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA