REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šitiek daug ir sunkaus darbo. Kam visa tai? Savaitės pradžioje pastebėsite, kad jis ima duoti saldžių vaisių. Sėkmė jus aplankys todėl, kad mokate laukti, taip pat bendrauti net ir su nemaloniais žmonėmis. Jūsų gyvenime yra daug ir įvairių žmonių. Jūs dažniausiai su visais mokate atitinkamai elgtis ir bendrauti, kad neliktų aštrių kampų. Antroje savaitės pusėje savo bendravimo talentą panaudokite meilės reikaluose. Su jums ypatingu žmogumi tampate vis artimesni, intuityviai jaučiate vienas kitą. Tai yra nuostabu.

Laiminga savaitės spalva. Gerai jausitės vilkėdami raudonų tonų drabužius. Jie pabrėš ugningą jūsų temperamentą.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 17, 28, 29, 37, 45 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jus žavi stiprią intuiciją turintys žmonės, kurie vadovaujasi „kitokia“ informacija. Tai įdomu, nes jūs labiau vadovaujatės logika.

REKLAMA

Tauras. Jaučiatės gerai, jus supanti aplinka yra graži, teikia jums pasitenkinimo jausmą. Nuostabu, ką gali truputis saulės, išlindus iš po debesies, ar ne? Apimti tokios pakilios nuotaikos būsite pasirengę priimti naują iššūkį meilės gyvenime. Jūs ir jums svarbus žmogus iš tiesų jaučiate stiprius jausmus vienas kitam. Tai gerai, bet blogai, kad jūsų ryšys labai nepraktiškas. Reikėtų kartu išspręsti tam tikras problemas. Pasikalbėkite atvirai apie ateitį. Galbūt pernelyg skubate? Kad ir kas šią savaitę nutiktų, išsakykite atvirai, ką jaučiate. Pasitenkinimo jausmas savaitgalį ateis iš visiškai netikėto šaltinio.

Laiminga savaitės spalva. Jei pilkų atspalvių drabužius derinsite su baltais, tai jums suteiks lengvumo pojūtį.

Laimingi savaitės skaičiai: 15, 19, 21, 32, 35, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Labai gerai sutariate su žmonėmis, kurie turi puikų humoro jausmą ir moka džiaugtis gyvenimu. Tokie jus įkvepia.

Dvyniai. Tai ne pasaulio pabaiga, tik viena iš kelio duobių ar kliūčių. Juk jų nuolatos nutikdavo ir nutinka gyvenime. Be to, šitos nuo kelio nuvedančios ar stabtelėti verčiančios kliūtys paprastai atveda prie nuostabių atradimų. Savaitės viduryje visiškai netikėtai susitiksite su žmogumi, kuris prisipažins, kaip labai jam ar jai patinkate. Net jeigu šis asmuo jūsų nedomina, tai išgirsti vis tiek malonu. Ir kodėl neturėtumėte kitiems patikti? Juk esate nuostabūs! Niekada to nepamirškite.

Laiminga savaitės spalva. Pasitikėkite rožine spalva, ji jums suteiks energijos.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 29, 35, 40, 41, 46 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, su kuriuo turite panašių pomėgių.

Vėžys. Kai draugai šią savaitę pakvies vakarienės, net jeigu ji surengta ne jūsų garbei, vis tiek atsidursite dėmesio centre. Iš tiesų turite nuostabų gebėjimą suburti žmones. Dažnai kviečiate ne tik savo draugus, bet ir skatinate juos atsivesti savų. Į senų pažįstamų ratą tai įlieja judesio, šviežio kraujo. Surizikuokite, bendraukite su tais žmonėmis, kurie atrodo visiškai kitokie nei jūs ir, manote, su jais neturite nieko bendro. Ne tik įdomu pažinti naują žmogų, bet ir pamatyti, kaip jis mąsto, gyvena, gal net visiškai kitaip nei jūs. Čia ir visas įdomumas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA