REKLAMA

Saldus susitaikymas pagal 12 ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Susitaikyti būna nelengva. Nors ir pažįsti žmogų, kartais nežinai, iš kurios pusės geriau prieiti, kad dar labiau nepagadintum reikalų.

Reikia pagalbos? Galbūt jums pasitarnaus astrologų patarimai, kaip geriausiai atsiliepti į kiekvieno iš dvylikos Zodiako ženklų savybes, kaip pasibučiuoti su mylimaisiais, apsikabinti ir vėl mėgautis meile ir santarve? 

AVINAS

Nemindžikuokite, netrypčiokite, nepradėkite iš toli. Eikite tiesiai prie reikalo – pripažinkite suklydę ir atsiprašykite, taip pat pažadėkite tokios klaidos nebekartoti. Laikykitės žodžio, nes Avinas to neatleis. Nelaukite „tinkamo“ laiko atsiprašyti, nes šio ženklo atstovas ilgai nelauks, vėl ners į naujo partnerio paieškos ir pasimatymo vandenyną. Jeigu Aviną pažeminote kitų žmonių akivaizdoje, atsiprašykite viešai, galbūt taip suminkštinsite ilgai nemokančio pykti Avino širdį ir paglostysite užgautą jo ego.

REKLAMA

TAURAS

Tai vienas labiausiai užsispyrusių Zodiako ženklų. Jeigu jūsų mylimasis yra Tauras ir su juo susikibote, pirmiausia pripažinkite, kad buvote neteisus ar suklydote. Kol to nepadarysite, šis su jumis bendraus šaltai, atšilimo nesitikėkite. Ateičiai susikurkite planą, kuris padės konfliktus spręsti konstruktyviai, sveikai, nepakertant santykių iš pat šaknų. Nekeldami dramų, o tiesiog spręsdami kilusias problemas, padėsite Taurui jaustis saugiai. Atminkite, bet koks konfliktas išjudina gilumines jo baimes, jis priešinasi tik iš nesaugumo ir baimės prarasti jus ir jus siejantį ryšį.

DVYNIAI

Nusiųskite juokingą žinutę, kuri galėtų Dvynius pralinksminti ar pakelti nuotaiką. Jeigu nusižengimas rimtas, parašykite atvirą laišką, jame pripažinkite suklydę ir paprašykite atleidimo ir pasiųskite greituoju paštu. Šio ženklo atstovas vertina greitus ir ryžtingus veiksmus. Jis tikrai nerymos prie telefono, laukdamas jūsų atsiprašančio skambučio. Jeigu norite susitaikyti su Dvyniu, turite bendrauti, kalbėti, išsikalbėti. Jei tik šis jaus, kad kažką slepiate, ne viską išsakote, nebepasitikės jumis ir jūsų atsiprašymo ar atgailos nuoširdumu.

VĖŽYS

Susitaikymas su Vėžiu pareikalaus daug kantrybės, takto ir delikatumo. Šio ženklo atstovą lengva įskaudinti, o nuoskaudų jis taip greitai nepamiršta. Niekada nemėginkite juokais nuleisti savo klaidų ar netinkamo elgesio.
Geriausiai pripažinti rimtai suklydus ir paprašyti atleidimo, nes be jo ar jos negalite gyventi. Atsiprašymą sustiprinti padės sukurta jauki atmosfera namuose, jūsų pačių pagamintas maistas, nuoširdus rūpinimasis namais, kitais šeimos nariais ir augintiniais. Skirkite laiko susitaikymui, jokiu būdu nedarykite to paskubomis ir atidžiai išklausykite, ką jis ar ji turi jums pasakyti.

LIŪTAS

Žavus flirtas, kuris leidžia Liūtui pasijausti svarbiausiam, padės sulaikyti jo dėmesį. O tada kalbėkite nuoširdžiai, nesimaivydami, sąžiningai pripažinkite savo klaidą ar atsiprašykite už elgesį, kuris Liūtą įžeidė, įskaudino, nuvylė. Gėlės, saldumynai, mėgstamas jų maistas taip pat padės geriau „įsiklausyti“ į jūsų tariamus žodžius. Liūtai moka įvertinti pastangas. Tiesa, eidami atsiprašyti, kad ir kaip sielvartavote ir nemiegojote visą naktį, suvelta ševeliūra ir suglamžytais drabužiais pelnysite ne gailestį, o panieką. Tokią jūsų išvaizdą Liūtas gali suprasti kaip nepagarbą sau. Jeigu matys, kad stengiatės iš visų jėgų ir esate nuoširdus, jis atleis ir vėl įsileis į savo gyvenimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA