REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 09–15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Venera sūpuojasi Avino astrologinio būsto Santykių sektoriuje. Tai skatina jus meilės reikalus tvarkyti kuo švelniau ir gražiau. Šią savaitę jūsų ženklo valdovas Marsas irgi prisijungs prie meilės planetos. Po ketvirtadienio darysite viską, kad jūsų santykiai klostytųsi puikiai. Jums netrūks aistros, be to, jautriai jausite, kada partnerį paspausti, o kada atsitraukti. Meilėje ir kare visos priemonės tinka? Žaidimas be pralaimėtojų prasideda.

Tauras. Mėnulio jaunatis Tauro astrologinio būsto Santykių sektoriuje reikš santykių atsinaujinimą ar naują jų pradžią. Visiškai nesvarbu, kartu esate metų metus ar susitikote neseniai. Ši jaunatis reiškia švarią šviežią fazę ir naują santykių dinamiką. Ką norite pakeisti savo ryšyje, kaip jį sustiprinti? Pamąstykite dabar, o tai kartu įgyvendinti galėsite po kelių savaičių.

Dvyniai. Atmosfera asmeniniame gyvenime šią savaitę smarkiai įkais. Marsas, energingoji veiksmo ir sekso planeta, įeis į Dvynių astrologinio būsto Romantikos sektorių pirmąkart po dvejų metų pertraukos. Iki 2016-ųjų sausio 3 dienos patirsite daugiau malonumo intymiame gyvenime.

Šiame jūsų ženklo sektoriuje šiuo metu jau svečiuojasi Venera. Jeigu esate vieniši, tai reiškia, kad meilės ryšys tiesiog neišvengiamas. Jeigu turite porą, tikėkitės daugiau aistros visose gyvenimo srityse. Savaitgalį pajausite, kad su partneriu sukūrėte tai, kas atlaikys laiko išbandymus.

REKLAMA

Vėžys. Mėnulio jaunatis Vėžio astrologinio būsto Romantikos sektoriuje garantuos jums daugiau galimybių meilės reikaluose. Vienišiai per ateinančias dvi savaites turi šansų sutikti dėmesio vertą asmenį. Greičiausiai staiga įsimylėsite tylenį ar paslaptingą tipą, kuris iškart išsiskiria iš minios. Jis kitoks. Neatsispirsite pagundai su šiuo žmogumi susipažinti. Tai jums bus svarbiausia. Greičiausiai jūsų pastangos duos vaisių.

Liūtas. Nuo praėjusios savaitės, kai Venera įėjo į Liūto Komunikacijos sektorių, jums tapo lengviau bendrauti su mylimu žmogumi. O šiomis dienomis įgausite drąsos aptarti svarbias temas, dėl kurių vis nervinotės ir pabijodavote traukti į dienos šviesą.

Marsas po ketvirtadienio svečiuosis tame pačiame sektoriuje, čia išbus iki kitų metų sausio 3 dienos. Šiuo laikotarpiu Raudonoji planeta jums dovanos energijos ir drąsos siekti užsibrėžtų tikslų visose srityse. Šį savaitgalį pastebėsite, kad jums visiškai nesunku su partneriu susitarti ir priimti jums abiem svarbius sprendimus tarsi visiškai be pastangų, lengvai ir greitai.

Mergelė. Gana smarkus pokalbis su mylimu žmogumi savaitės pradžioje gali tapti lūžio tašku, pakreipti santykius geresne linkme. Galbūt pastaruoju metu su partneriu svarstėte, kur link juda jūsų santykiai? Dabar taps aiškiau, nors galutinio sprendimo galite dar ir nepriimti. Gerai tai, kad abu dedate pastangas ir esate suinteresuoti spręsti iškilusias rimtas problemas ir nesukti galvos dėl nereikšmingų. Šios pastangos sustiprins jūsų ryšį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA