REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitė prasidės adrenalino doze ir noru veikti. Būsite kupini drąsos ir ryžto nerti į nuotykius. Paskubėkite tai padaryti, nes rutina greitai jus įtrauks, ir teks nuleisti sparnus. Trečiadienį reikėtų mažinti tempą, ypač, jei norite išvengti avarijų ar nelaimingų atsitikimų.

Ketvirtadienį įsijungsite natūralaus žavesio režimą, kad gautumėte tai, ko norite. Savaitei baigiantis, vėl prikaupsite energijos, o sekmadienį greičiausiai norėsite ramiai praleisti namuose.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės jums „įsižeminti“, apramins jūsų karštą temperamentą.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 15, 23, 27, 30, 42 ir jų deriniai.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis noriai diskutuoja ar net sugeba jus įtikinti savo teisumu.

Tauras. Pasisaugokite, kad savaitės pradžioje neįsiveltumėte į galios dvikovą. Jūsų atkaklumas gali būti palaikytas užsispyrimu ar dar blogiau. Norėdami išsaugoti taiką, turėsite priimti kompromisus. Savaitės vidurys tinkamas tęsti bet kokią veiklą, atlikti jums pavestus darbus, o namuose – džiaugtis jums rodomu dėmesiu ir rūpesčiu.

Antroje savaitės pusėje ir savaitgalį laukite netikėtumų. Jie bus geri. Jūsų įprasta rutina subyrės, gyvenimą paįvairins įdomūs įvykiai. Draugai ir kolegos pasirūpins, kad nenuobodžiautumėte. Sekmadienį jūsų populiarumas ir aistra kils kaip ant mielių.

Laiminga savaitės spalva. Geltona ir oranžinė patiks Saulei, kuri dabar yra opozicijoje jūsų ženklui. Šios spalvos padės jums susižerti daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Laimingi savaitės skaičiai: 14, 19, 25, 29, 35, 42 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriam artima gamta ir gyvūnai.

Dvyniai. Noriai diskutuosite, pažersite šviežių idėjų. Jūsų savaitė prasidės aktyviais debatais. Jai įsibėgėjant, įkarštis kiek išblės, bus sunkiau reikšti mintis, kas jums nelabai būdinga, bet kartais nutinka. Pasistenkite mažiau plepėti savaitės viduryje, išvengsite nesusipratimų. Jau ketvirtadienį pajausite artėjantį savaitgalį, jūsų aplinkoje netruks romantikos ir veiksmo. Sekmadienį praleiskite ramiai, skirkite laiko sau atgauti jėgas.

Laiminga savaitės spalva. Rudi atspalviai jus ramins, padės išlaikyti aiškų žvilgsnį.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 23, 27, 32, 34, 37 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriam su jumis smagu užsiimti kokia nors veikla ir kuriam nesvetimas humoro jausmas.

Vėžys. Savaitės pradžioje galite pajausti  didelį energijos protrūkį, nepraleiskite progos jį panaudoti tinkamai. Tik pernelyg neįsismarkaukite su pinigais. Nebūtina tuštinti banko sąskaitos, galima susirasti ir nemokamų užsiėmimų, kurie padės išlieti įkarštį. Savaitei įpusėjus, jausitės užtikrintai, taip ir bendrausite su aplinkiniais. Jeigu reikia išspręsti keblų klausimą ar ginčą, dabar tam geras laikas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA