REKLAMA

Laimės dalybos: kam jos teks daugiausia

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jupiteris šią savaitę apdalys Zodiakus laime, pinigais ir daugybe kitų gerų dalykų. Kiek ši laimės, sėkmės ir gerovės planeta atseikės kiekvienam iš dvylikos ženklų?

Galingasis Jupiteris antrąją šio mėnesio savaitę mums sugrąžins laimę. Jos viduryje, lapkričio 11 dieną, ši planeta atsistos Saulei palankiu aspektu. Tai nušvies mūsų gyvenimą, jame atsiras daugiau vilties ir optimizmo, daugiau geros nuotaikos ir tikėjimo savo jėgomis.

O štai penktadienį, lapkričio 13-ąją, Jupiteris stos palankiu aspektu Merkurijui. Daugeliui mūsų tai reikš išsilaisvinimą iš rūpesčių, galėsime pamiršti tą sunkią amžiną išgyvenimo kovą dėl pinigų. Visata padės mums atrasti geriausius kelius, kaip išspręsti savo ir šeimos finansines problemas, atrasti papildomų pajamų šaltinių.

AVINAS

REKLAMA

Jupiteris šaltai dėbsos į Avino ženklą. Didelės jo įtakos nepajausite, bet to užteks, kad optimizmu suspindėtų ir taip teigiamas jūsų būdas. Sugebėsite aplink save paskleisti gerą nuotaiką.

Trečiadienis. Žmones nuginkluosite atvirumu, nuoširdumu ir tiesumu. Jūsų asmenybės žavesys padės išspręsti tai, dėl ko anksčiau tekdavo ilgai ir sunkiai kovoti. Sulauksite pripažinimo ir pagarbos. Galima netikėta sėkmė.

Penktadienis. Kai reikės priimti svarbius finansinius sprendimus, būsite budrūs, spontaniški ir greiti, pasinaudosite atsivėrusiomis galimybėmis. Tai su laiku jums atneš sėkmę ir pinigus. Pasitikėkite nuojauta, neleiskite savęs užvaldyti baimei ir neryžtingumui. Elkitės, kaip jums atrodo teisinga, o rezultatai parodys, ar gerai mąstote. Tai atspindės Jupiterio dovana – sėkmė.

TAURAS

Geriau nebūna. Šią savaitę patenkate tarp laimingųjų. Saulė, Merkurijus ir Jupiteris stovi palankiu aspektu Tauro ženklui.

Trečiadienis. Švelnus, geraširdiškas jūsų būdas dar labiau išsiskleis, tapsite dar jausmingesni. Akimirksniu sužavėsite sutiktus žmones, juos traukte trauks prie jūsų.

Penktadienis. Žvaigždės jums žada ne tik meilę, bet ir pinigus. Jupiteris sukurs jums sėkmingų progų, kuriomis pasinaudoję sulauksite finansinių laimėjimų. Tikėkite laime ir tuo, kad Jupiteris gali sukurti stebuklą. Pozityvus mąstymas čia labai svarbus, todėl ne burbuliuokite, o mitriai pasinaudokite auksinėmis galimybėmis.

DVYNIAI

Jausite nenugalimą poreikį keistis. Būsite nepatenkinti tuo, ką turite. Jupiteris su Dvynių ženklu sudarys kvadratą, todėl šią savaitę galite patirti stresą.  Jeigu  neleisite jam jūsų užvaldyti, gebėsite pastebėti palankias galimybes ir jomis pasinaudoti.

Trečiadienis. Aplinkiniams parodysite saulėtąją savo asmenybės pusę. Žmonėms patiks jūsų lengvumas, nerūpestingumas. Padarę įspūdį įtakingiems žmonėms, sulauksite ir materialios naudos.

Penktadienis. Darbe galite derėtis dėl didesnio atlygio. Gal viršininkas ir nenorės to daryti, bet jūsų argumentai bus tokie stiprūs, kad jis nesugebės jų užginčyti. Nebijokite, gausite, ko norite. Ne tik darbe, bet ir kitose srityse. O štai Jupiteris patikrins, kiek pozityviai ir teisingai mąstote. Atsakymą sužinosite, sulaukę jo pagalbos arba ne.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA