REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 16-22 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kartais meilė žeidžia. Šią savaitę galite pajausti – žaizda, kuri, manėte, užgijusi seniausiai, vėl ims kraujuoti. Svarstysite, ar galite pasitikėti partneriu, ar jis (ji) smugdo jus, ar įkvepia. Gal net imsite abejoti viskuo santykiuose, todėl šią savaitę jokiu būdu nepriimkite jokių sprendimų.  Tiesiog šiomis dienomis viskas atrodys ne taip, kaip yra.

Tauras. Venkite kolegoms pasakoti apie savo meilės gyvenimą. Yra tikimybė, kad kažkas jums labai pavydi ir gali netgi pakenkti jūsų santykiams. Kitas variantas: jei užmezgėte romaną darbe, šią savaitę būkite kuo diskretiškesni, slėpkite galimus ryšius. Jei jie išaiškėtų, taptumėte pažeidžiami. Šiuo metu jums tai itin nenaudinga.

Dvyniai. Meilės planeta Venera dabar bus Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Venera savaitės pabaigoje sudarys kvadratą su Plutonu. Tai reikš išbandymą, išmėginimą porai. Gal partneris padarys kažką, kas išjudins jūsų pasitikėjimą juo ar ja? O galbūt jūsų noras pasvetimauti sustiprės ir sieks būti įgyvendintas? Bet kuriuo atveju, jeigu į santykius įsėlina nepasitikėjimas, negerai tyliai sėdėti ir kentėti. Taip ardysite jums brangų ryšį. Jeigu norite jį išsaugoti, kvieskite partnerį pokalbiui.

Vėžys. Jeigu pajausite, kad partneris ima traukti antklodę į savo pusę, manipuliuoja situacija, netikėtai pasipriešinsite – su visa jėga patempsite antklodę į savąją. Jums labai svarbus emocinis saugumas, o jis grindžiamas pasitikėjimu. Jeigu patnerio elgesys ima grasinti kertiniam saugumui, jumyse prabus pirmykštis karys, būsite pasirengę kovoti už tai, kas jums svarbu. Pasistenkite nepriskaldyti malkų, nes šią savaitę gana lengva prarasti savitvardą ir, apimtiems stiprių jausmų, pasakyti ar padaryti, ko visai nenorėjote.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę beveik visi ženklai turės problemų meilės reikaluose. Jeigu jūs nepainiojate darbo ir malonumų, išlįsite iš balos sausi. Savaitgalį Merkurijus įeis į Liūto astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, ten pat netrukus pasirodys ir Saulė. Tikėkitės stipraus intelektinio ryšio su jums patikusiu žmogumi, jis nušvies jūsų gyvenimą gražiausiomis spalvomis.

Mergelė. Greičiausiai imsite abejoti ne tik partneriu, bet ir santykiais. Taip bus todėl, kad svajonių, sapnų ir iliuzijų planeta Neptūnas jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje ims judėti tiesiai ir kels ten nemažą sumaištį. Ant visų meilės reikalų, rodos, užslinks debesys ir nesimatys jokio saulės spindulėlio. Dabar geriausia kliautis besąlygiška meile ir atlaidumu. Šią savaitę vaizdas bus neaiškus, todėl, kad ir kur suksite, bus neaišku, ar teisingai važiuojate. Jeigu neturite pastovaus partnerio, renkatės atsitiktinius ryšius, saugokite piniginę. Dėl visa ko.

Svarstyklės. Mažiausiai norėsis, kad giminaičiai kištųsi į jūsų meilės reikalus. Nelaimei, šią savaitę šeimos ar giminės narys nuspręs pareikšti savo tvirtą ir, žinoma, teisingą nuomonę apie jūsų santykius ar partnerį. Greičiausiai ji nebus pozityvi. Jeigu pamanysite, kad jis ar ji kėsinasi į tai, kas jums brangu. Galite reaguoti labai karštai. Pasistenkite giminaičiui kuo švelniau paaiškinti, kad šis ar ši paisytų savų reikalų ir nesikištų į jūsiškius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA