REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Neužsivelkite pernelyg mintyse, ilgi svarstymai gali jus visiškai supainioti ir sugadinti nuotaiką savaitės pradžioje. Verčiau palaukite tinkamo laiko ir pradėkite veikti. Tai jums labiausiai tinka ir patinka. Savaitės viduryje pasijausite savoje stichijoje, įvykių sūkuryje.

Tyrinėsite naujas galimybes, jausdami vis stiprėjantį pasitikėjimą savimi. Antroje savaitės pusėje spontaniškumas padės jomis pasinaudoti, kad pasiektumėte, ko norite ir padarytumėte įspūdį kitiems. Savaitgalis – tinkamas bendrauti. Draugai pasitikės jūsų organizaciniu talentu.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės atrasti ryšį su savo siela, save „surinkti“, nurimti ir jaustis tvirčiau.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 18, 33, 37, 39, 42 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris ištveria pakeltą jūsų balso toną, kai visko pasidaro per daug, o svarbiausia – priima jus tokius, kokie esate.

Tauras. Kartais per savo emocionalumą prisikuriate bėdų. Taip gali nutikti ir šios savaitės pradžioje. Pasistenkite kontroliuoti aistras ir jausmus. Atraskite sveikų ir tinkamų būdų, kur juos nukreipti ir neužtvindyti jais kitų žmonių. Šią emocinę energiją verčiau panaudokite produktyviai, nukreipkite į darbus.

Savaitei įsibėgėjant, jausmų perteklius virs jūsų žavesio aura, kuri trauks aplinkinius, pelnys jums dėmesį, meilę ir aplodismentus. Darbo savaitės pabaigoje jausitės labiau pasitikintys savimi, sustiprės legendinė jūsų įžvalga. Pasinaudokite ja, kad savaitgalį išvengtumėte žmonių, kuriems jūsų gera nuotaika ir jums rodomas dėmesys nepatinka ar kelia pavydą.

Laiminga savaitės spalva. Jūsų ypatingumą ir išskirtinumą pabrėš turkio arba mėlynos spalvos apranga.

Laimingi savaitės skaičiai: 15, 29, 35, 36, 37, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Šią savaitę jausitės artimi žmonėms, kurie sklando ant tos pačios nuotaikos bangos. 

Dvyniai. Savaitei prasidėjus, sustiprės jūsų pastabumas ir smalsumas. Jie apdovanos jus vertingomis įžvalgomis. Savaitės viduryje prieš akis atsivers nauja perspektyva. Pasinaudokite ja, kad sustiprintumėte ryšius tiek su draugais ar daugiau nei draugais, tiek su kolegomis.

Ketvirtadienį ir penktadienį gali pritrūkti žvilgsnio aiškumo ir aštrumo, būsite sutrikę, pasimetę, bendraudami su kitais. Savaitgalis atneš didelių pasikeitimų ir naujų idėjų. Paprašykite, jei reikės, patarimo iš šalies. Visada praverčia dar viena galva ir nuomonė.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė ir alyvinė šią savaitę jums padės atrasti vidinę ramybę ir pajausti pasitenkinimą savimi ir gyvenimu.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 24, 27, 33, 34, 47 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris savo pareigas atlieka tiksliai, taisyklingai ir sąžiningai.

Vėžys. Savaitė prasidės abejonėmis, tačiau jai įsibėgėjant nuotaika gerės, nors širdis dar gali mėginti įsivelti į ginčus su protu. Neverskite savęs apsispręsti. Jei atsidursite tokio ginčo epicentre, bent jau iki antros savaitės pusės atidėkite svarbius sprendimus, ypač – susijusius su dokumentų pasirašymu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA