REKLAMA

10 įrodymų, kad esate tikras Skorpionas

REKLAMA

Jei gimėte spalio 23-lapkričio 21 dienomis, greičiausiai jau patyrėte: pasakę, kad esate Skorpionas,  sulauksite emocionalios reakcijos. Žmonės visada turi su šiuo ženklu siejamų prietarų ar baimių.

Aštuntasis Zodiakas simbolizuoja paslaptis, mūsų gelmėse tūnančius troškimus, aistras,  paklydusius ar užspaustus jausmus.

Kartais vien šis astrologinis vardas išjudina nepažįstamas „tamsumas“, kelia jas į paviršių. Matyt, dėl to Skorpionas sukelia stiprius jausmus ir nepalieka abejingų. Taigi koks jis yra iš tiesų?

1. Nemėgsta prašyti pagalbos

Tai Skorpionas supranta kaip silpnumą. Jis mėgsta būti savo gyvenimo vadovas, todėl jam nepatinka, kai kiti ima vadovauti. O paprastai tie, kurie suteikia pagalbą, nešykšti patarimų. Jeigu šis ženklas nori, kad viskas pavyktų, mano, kad pats ir turi tai padaryti.

REKLAMA

2. Keršto meistras

Jei kas įžeidė ar įskaudino Skorpioną, susilauks atpildo. Jis nebūtinai sieks pakenkti tiems pikta padariusiems ar pažeminusiems žmonėms. Tiesiog jiems parodys, kad yra geresnis ar kai ką gali geriau nei jie.

3. Rėžia tiesą į akis

Šis Zodiakas tikrai nevynios žodžių į vatą. Kartais jie gali skaudinti, bet greičiausiai yra teisingi. Taip Skorpionas elgiasi ne todėl, kad nori skaudinti kitus. Jis įsitikinęs: tiesa, jei žmogus ją priima, gali gydyti. Jam pačiam kartais skrandis gali susitraukti nuo kitų išsakytos atviros nuomonės apie jį, bet verčiau karti tiesa, nei saldus melas.

4. Baimė mylėti ir pasitikėjimo stoka

Jei Skorpionas myli, tai stipriai, giliai, be proto. Meilė jam reiškia išjungti apsaugą ir į savo širdį įsileisti kitą žmogų. Skorpioną ši sąlyga labai gąsdina. Štai kodėl taip nepatikliai jis žvelgia į galimą savo širdies valdovą, todėl ilgai ir atidžiai jį ar ją tikrina.

Nepasitikėjimas kitais kyla dėl nesaugumo, baimės būti įskaudintiems. Būtent todėl Skorpionas verčia žmones vėl ir vėl įrodinėti, kad jie verti jo pasitikėjimo. Tiesa yra tokia: šimtu procentų jis pasitiki tik savimi ir savo instinktais, bet tikrai ne kitais.

5. Priešybių rinkinys

Vieną minutę jis ramus, kitą išsiveržia lyg šimtmetį miegojęs ugnikalnis, tarsi kas būtų paspaudęs mygtuką ir emocijų lava veržiasi visu pajėgumu. Jeigu supyksta, išsigąsta, įsižeidžia, jam sunku stiprius jausmus laikyti savyje. Kartais juos išreiškia labai negražiai, net pats savęs išsigąsta.

6. „Nevirškina“ įkyruolių

Greičiausias būdas Skorpioną išvesti iš kantrybės – neatstoti, vis užduoti tuos pačius klausimus. Jeigu aplinkiniai nesuprato iš karto, kad tai ne jų reikalas ir toliau smalsauja, šis ženklas tik susierzins (čia geriausiu atveju, kitais atvejais žiūrėti punktą Nr. 5), bet tikrai netaps atviresniu. Kai norės pasipasakoti, pats pasirinks, kam ir kada. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA