REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 23-29 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Laimėsite šios savaitės prizą kaip įdomiausios meilės istorijos prizininkas. Ar tai dovana, kurios troškote, čia jau jūs geriausiai žinote, žvaigždės už jus neatsakys. Meilės planeta Venera yra Avino astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Taigi jums ir jūsų mylimam žmogui harmoningi santykiai – garantuoti.

Gali būti, kad savaitės pradžioje patys norėsite tą harmoniją suardyti, nes ji jums pasirodys, kaip čia pasakius, nuobodi. Būkite atsargūs. Pernelyg didelis entuziazmas supurtyti gyvenimą gali baigtis tuo, ko visiškai nesitikėjote.

Tauras. Staigūs pokyčiai meilės gyvenime šią savaitę gali atsiliepti jūsų sveikatai. Jeigu nesate tikri, kur link juda jūsų santykiai, viduje užgniaužtas nerimas gali materializuotis, pasireikšti kaip tam tikras fizinis susirgimas ar psichinis sutrikimas.

Stiprus nerimas gali sukelti nemigą ar net panikos priepuolį. Padarykite viską, ką galite, kad save nuramintumėte, sustiprintumėte, atsikratytumėte jus graužiančio meilės nerimo. Atminkite, kad ir kas drumsčia jūsų širdį, tai yra laikina. Tikrai neverta dėl to gadinti sau sveikatos.

REKLAMA

Dvyniai. Kryčiai ir pakilimai – normalus meilės santykių ritmas, bet šią savaitę šie kalneliai gali pasirodyti ne tokie jaudinantys. Tiesą sakant, nuo tų sūpavimųsi jums pasidarys bloga. Savaitės pradžioje mylimas žmogus gali pateikti jums staigmeną, bet ji nebus tokia maloni, kaip paprastai tikimasi.

Greičiausiai susirūpinimą kels jūsų santykių nestabilumas, suabejosite jų ateitimi ar partneriu. Įsidėmėkite: Mėnulio pilnatis trečiadienį stosianti Dvynių ženkle padidins jūsų jautrumą, todėl galite reaguoti perdėtai emocingai. O dar savaitgalį aplink šmirinės Saturnas… Jeigu esate įsipareigoję, pateksite į jus nuvilsiančią situaciją, kurios negalėsite kontroliuoti.

Vėžys. Netikėti pokyčiai darbe ar namų aplinkoje gali paveikti jūsų meilės gyvenimą. Tiksliau tariant, šią savaitę jausitės plėšomi į visas puses, todėl net negalėsite visa širdimi mėgautis su mylimu žmogumi leidžiamu laiku.

Susitaikykite su faktu, kad kartais gyvenimas diktuoja tempą, o jūs tegalite jį priimti. Kartais per šią skubą romantika tiesiog išgaruoja, jai nelieka laiko. Jei esate vedę, gali tekti susirūpinti partnerio sveikata. Įtikinkite jį ar ją kreiptis į gydytoją ir baigti užsiiminėti savigyda.

Liūtas. Kartais meilės reikalai tokie sudėtingi ir kelia skausmą, tiesa? O kartais jie tokie painūs ir trikdantys. Šią savaitę Liūtams gali visko pasirodyti per daug. Saturnas, didysis astrologinis mokytojas ir tramdytojas (tai – ir apribojimų planeta), keliauja jūsų astrologinio būsto Romantikos sektoriumi. Taigi meilės reikalai neatrodys lengvi ir nerūpestingi. Gali nutikti ir taip, kad jus apims tokia neviltis, jog iškelsite rankas į viršų. Nepasiduokite. Viskas praeina, praeis ir tai.

Mergelė. Šią savaitę namų ir šeimos fronte įtampa augs. Užuot laikęsi su partneriu kartu, surėmę pečius sprendę problemas, abejosite vienas kitu ir savimi. Jeigu taip nutiks, supraskite, kad ši situacija tiesiog jus išvargino, dėl to nevertėtų imti abejoti esminiais dalykais, ant kurių laikosi jūsų pasaulis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA