REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2015 metų gruodžio mėnuo visiems Zodiako ženklams bus kupinas įspūdžių, įvykių ir kažkur giliai pasąmonėje vis dar tebesančio Kalėdų stebuklo laukimo. Metų pabaiga bus visai netinkama naujiems projektams pradėti. Geriausia dabar pasistengti užbaigti visus nebaigtus darbus, kad kitus metus galėtumėte pradėti be senos naštos ant pečių.

Gruodžio mėnuo bus palankus metas sutvirtinti santykiams su artimaisiais, susitaikyti su priešais, prisiminti senus draugus ir naujoms pažintims užmegzti. Šventinės nuotaikos skatins išlaidauti, bet daugumai Zodiako ženklų patartina sąmoningai mažinti savo išlaidas ir pataupyti pinigų kitiems metams.

AVINAS

Avinui 2015 metų gruodis bus labai įtemptas. Vienas svarbus jo gyvenimo įvykis gali pereiti į kritinę būseną. Avinui gali tekti peržiūrėti savo gyvenimo vertybes ir pakeisti pažiūras. Jam patartina stengtis susivaldyti ir neskubėti karštai reaguoti į įvykius.

REKLAMA

Šį mėnesį jam geriausia plaukti pasroviui. Viskas, ką jis bandys keisti per jėgą, bus tolygu beprasmiškam bandymui galva pramušti sieną. Darbines problemas jam derėtų perkelti ant partnerių ar bendradarbių pečių, nes jie sugebės lengviau surasti tinkamus sprendimus.

Gruodžio mėnesį Avinui verta pamąstyti apie naujas idėjas ir jų įgyvendinimo perspektyvas. Reikėtų saugoti sveikatą, nes gresia didelis peršalimo ligų pavojus. Meilėje Avinas bus karštas ir geidžiamas.

Palankios gruodžio dienos: 4, 10, 15–17, 19, 24, 30.

Nepalankios gruodžio dienos: 3, 5, 9, 13, 21.

TAURAS

Gruodžio mėnesį Taurui teks išgyventi įtampą darbe. Jam patartina kur nors pasišalinus, vienumoje gerai apsvarstyti situaciją ir nustatyti, kas konkrečiai jam kenkia profesinėje srityje. Visą mėnesį jam privalu slopinti emocijas ir susitvardyti. Tokia taktika suteiks jam savotišką laisvę, kuri leis įgyvendinti užsibrėžtus planus.

Metų pabaiga Taurui palanki atnaujinti garderobą, nes apsipirkinėjimas suteiks jam didelį malonumą. Neverta pamiršti ir namų interjero. Atnaujinta namų aplinka pataisys jo nuotaiką ir veiks raminamai.

Taurui patartina sąmoningai stengtis skirti kuo daugiau dėmesio mylimam žmogui ir artimiesiems, domėtis jų problemomis, neįkyriai siūlyti pagalbą ir patarimus. Privatus gyvenimas, artimi žmonės ir jaukūs namai šiam ženklui padės atlaikyti darbines problemas ir suteiks tikros laimės pojūtį.

Palankios gruodžio dienos: 2, 7, 9, 12–16, 22, 26-28.

Nepalankios gruodžio dienos: 5, 8, 11, 17.

DVYNIAI

Gruodžio mėnuo bus reikšmingas Dvyniams. Tuo metu pasikeis jų prioritetai ir kai kurie pomėgiai. Jie pajaus energijos antplūdį, išgyvens stiprias emocijas. Metų pabaiga jiems bus kupina įspūdžių ir išgyvenimų. Dvyniams patartina atidžiai stebėti, kas vyksta aplinkui, ir analizuoti, o sprendimus priimti pasikliaujant intuicija.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA