REKLAMA

Gruodžio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Baigiantis Ožkos metams, jų valdovė dar kartą parodys buvimo kartu, bendradarbiavimo ir atjautos svarbą.

Šiam gyvūnui patinka taika, todėl prieš ką nors sakydami ar darydami įsitikinkite, ar tai darote su meile ir nuoširdžiu rūpesčiu. Padarykite viską, kad jūsų aplinkoje liktų kuo mažiau nepasitikėjimo, netikrumo, pykčio ar susiskaldymo.

Medinė Ožka susidraugaus su mėnesio valdove Žiurke. Versliam ir inovatyviam pirmosios žvilgsniui antroji suteiks didesnį realybės pojūtį. Puikus derinys, padedantis metams baigiantis realizuoti tai, ką sumanėte.

Žiurkė
Sėkmė grįžta

REKLAMA

Geros žinios gimusiems po šiuo ženklu, nes gruodį prižiūri būtent Žiurkė. Dabar galėsite realiai įvertinti situaciją, pasverti, kas jums naudinga, o kas kenkia. Netikri draugai, galvos skausmą keliantys kompromisai? Pats laikas pasakyti, ką jaučiate ir galvojate.

Jei biudžete atsirado skylė, dabar palanku apsidairyti, kur eikvojate jėgas, ir jas nukreipti pirmiausia į tas veiklas, kurios jums padeda sumokėti sąskaitas. Štai taip atidžiai ir realistiškai įvertinę situaciją, galėsite išsilaisvinti iš jus ribojančių dalylų. Tada gruodis taps geru ir sėkmingu mėnesiu.

Jautis
Išsilaisvinimas

Užtenka darbuotis kitų labui, kitaip tariant, nuleidus galvą kinkuoti svetimuose laukuose. Gruodį be jokios sąžinės graužaties pasirūpinkite savimi, savo ir artimųjų gerove, nes dėl kitų šiemet jau pakankamai nuveikėte.

Būtent tai padės paskutinį metų mėnesį po Jaučio ženklu gimusiems stiprinti pasitikėjimą savimi. Dabar užplūs puikios idėjos, įsiklausykite į jas. Visai gali būti, kad atrasite tinkamų būdų, kaip pelningai jas įgyvendinti. Čia jums padės ir palaikys pragmatiškoji gruodžio valdovė Žiurkė. Jums pavyks išspręsti problemas, prie kurių ilgai kamavotės.

Tigras
Bendrystė

Tigrai yra medžiotojai, kurie mieliau vaikšto po vieną, o tai nepatiko metų valdovei Ožkai, ji tokius vienišius stipriai ribojo. Galbūt todėl 2015-aisiais daugelis šio ženklo atstovų jautėsi ne savame kailyje, ne savoje stichijoje?

Tačiau ir paskutinį mėnesį, gruodį, deja, neapsieisite be bendradarbiavimo, kitų pagalbos ir disciplinos. Būtų gerai pakeisti taktiką, išlįsti iš namų ir išeiti pabendrauti su žmonėmis, pasiklausyti, ką jie mąsto, apsikeisti nuomonėmis. Jei pernelyg erzina svetimi asmenys, tada tyliai gulėkite ir laukite geresnių laikų. Jie ateis, po lietingų dienų visada pasirodo saulė.

Kiškis
Nauji tikslai

Jautrieji Kiškiai šį mėnesį galės panaudoti garsiuosius savo diplomatinius gebėjimus ir rūpestingumą. Tačiau, kad ir kaip įsijausite į kitų asmenų situaciją, gruodį sugebėsite atsiriboti nuo jų nuomonių ar nuostatų ir veikti gana savarankiškai.

Kitų problemos jums nesutrukdys įgyvendinti savų tikslų, be to, dabar bus palanku pamąstyti, kokius sau kelsite naujaisiais 2016-ais metais. Skirkite dėmesio artimiesiems, dalykitės su jais savo planais, taip užsitikrinsite jų palaikymą. Jis labai svarbus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA