REKLAMA

Gruodžio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gruodį nesitikėkite paviršutiniškų jausmų. Nuo ketvirtos mėnesio dienos iki pat jo pabaigos meilės planeta Venera bus Skorpiono ženkle. Šiuo laikotarpiu pajausite gilesnį ryšį, jungiantį su jums brangiu žmogumi. Neturintieji poros apie tokius santykius svajos ir jų ilgėsis. Venera minėtame ženkle skatins atskleisti seksualesnę ir paslaptingesnę meilės ryšio pusę.

Gruodžio 11-ąją paslapties ir stebuklo asmeniniame gyvenime bus daugiau. Tuo pasirūpins svajų ir svajonių planeta Neptūnas. Už keleto dienų Venera atsistos palankiu Plutonui aspektu, o per Kūčias ji draugiškai susikibs rankomis su galinga gerovės planeta Jupiteriu. Iš mylimųjų tikėkitės prašmatnių dovanų kaip didelės jų meilės išraiškos. Šį mėnesį meilė apskritai triumfuos, ją jausime visose gyvenimo srityse.

Avinas. Šį mėnesį su partneriu nersite į santykių gelmę. Jeigu jau esate įsipareigoję, galbūt nuspręsite atidaryti bendrą sąskaitą ar nutarsite bendrus pinigus investuoti. Galite gauti žinių apie padidėjusias partnerio pajamas. Tai bus proga švęsti! Jūs mokate džiaugtis ir kitų pergalėmis.

Gruodį išdrįsite atsiverti partneriui, pasipasakoti apie slapčiausias aistras ar troškimus. Tai suteiks daugiau spalvų ir įvairesnių pojūčių jūsų intymiam gyvenimui.

REKLAMA

Tauras. Laimė santykiuose. Gruodį galėsite ją išgyventi visa širdimi. Jei neseniai susitikinėjate, galbūt nuspręsite gyventi kartu ar susižadėsite. O gal kai kurie šį mėnesį netgi iškilmingai žengs prie altoriaus.

Turintieji porą paskutinį metų mėnesį mėgausis partneryste ar vedybine laime. Jeigu siekiate pastoti, susilaukti atžalų, gruodžio pabaigoje gal net išgirsite nuostabių žinių. Bet kuriuo atveju gruodį tikrai bus ką švęsti – ne tik kalendorines, bet ir asmenines šventes.

Dvyniai. Gruodį žvaigždės sukaupė jums gana dideles romantikos atsargas, bet jas išnaudosite gana praktiškai. Paskutinį metų mėnesį jums bus svarbiau ne paviršutiniški gestai, o pasitikėjmas partneriu, žinojimas, kad į jį galite atsiremti, kad jis visada palaikys ir užtars.

Meilė gali būti tyli, nebūtinai rėksmingai švytruojanti lozungais, kurie labiau skirti kitiems nei mylimam žmogui. Taigi, maži dalykai garantuos, kad esate mylimi: kai prastai jausitės, partneris perims jūsų namų užduotis, pasirūpins pirkiniais ar atliks tai, ką visada darydavote jūs. Jeigu anksčiau kildavo abejonių dėl partnerio meilės, dabar jos išsisklaidys.

Vėžys. Gruodį romantikos bus per akis, todėl nė nebandykite skųstis ar niurnėti. Širdį džiugins kalėdinės lempelės, ant palangių mirksinčios žvakės ar snaigės languose. Jeigu mėnesio pradžioje būsite vieni, dar nereiškia, kad taip turi likti ir jam baigiantis. Visi šansai jūsų pusėje, dabar galite sutikti tinkamą porą.

Gali pasisekti brolių, seserų ar tolimesnių giminaičių organizuojamuose vakarėliuose, jei tik nesnausite ir pakalbinsite jums patikusį žmogų. O kaktomuša susidūrę su patraukliu nauju kaimynu, nesnauskite, būtinai suraskite progų susipažinti artimiau. Tikrai nesigailėsite šiuo metu užmegztomis pažintimis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA