REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 07-13 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Meilės gyvenimas nuo aukštumų gali persikelti į devintą dangų. Ketvirtadienį jums norėsis jį sujudinti, kad santykiuose galų gale įsigalėtų taika. Ir iš tiesų, reikalus sujudinsite trumpam, chaosas pas jus neužsilaikys.

Darbo savaitės pabaigoje norėsite su partneriu pabūti askirai, užsiimti savais reikalais ir leisti vienas kitam giliau ir laisviau kvėpuoti. Pasijausite, lyg būtumėte nusileidę į nuosavą, tik jums priklausančią svajonių salą.

Tauras. Šią savaitę meilės reikalai bus ypač malonūs. Partneris užkels jus ant pjedestalo ir nenustos jumis gėrėtis. Venera šiuo metu keliauja Tauro astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Ji kuria harmoningą atmosferą, kuri įsivyravo tarp jūsų ir partnerio.

Venera darbo savaitei baigiantis sudarys palankią jungtį su svajų, svajonių ir iliuzijų planeta Neptūnu. Tiesa, jis dar globoja ir besąlygišką meilę. Taigi, su partneriu vienas į kitą žvelgsite kupinu meilės ir atsidavimo žvilgsniu, atleisite nuoskaudas, pamiršite nesusitarimus. Tegyvuoja meilė.

REKLAMA

Dvyniai. Savaitės pradžioje sulauksite partnerio palaikymo, jei mėginsite įgyvendinti ilgai puoselėtą sumanymą. Kuo jis unikalesnis, tuo jūsų žmogus labiau džiūgaus ir juo gėrėsis. Jeigu esate vieniši, jau antroje savaitės pusėje galite sulaukti staigios pažinties, gal net vienos nakties nuotykio.

Kad ir kaip norisi artumo, verčiau tokiu nesusiviliokite, gailėsitės. Penktadienį prasidės Mėnulio jaunatis, kuri stipriai veiks jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Santykiuose tikėkitės naujos pradžios, naujų impulsų, ir visiškai nesvarbu, kiek tie santykiai trunka.

Vėžys. Jeigu esate įsipareigoję, tikėkitės teigiamų pokyčių, bendraudami su partneriu. Savaitės pradžioje Merkurijus, komunikacijos planeta, įeis į Vėžio astrologinio būsto Partmerystės sektorių. Ne tik kalbėsitės, vienas kito atidžiai klausysitės ir išgirsite.

Penktadienį, kai stos Mėnulio jaunatis, tikėkitės romantinių jausmų teikiamos palaimos. Jeigu esate vieniši, susiruošę į pasimatymą, būkite pasirengę nustebti, pasimatymo partneris gali jus apžavėti. Turintieji porą įsitikins, kad gyvenimą susiejo su tikru sielos draugu.

Liūtas. Meilės gyvenimas šią savaitę, ypač antroje jos pusėje, bus įdomus. Jeigu turite partnerį, šis gali priimti staigų sprendimą, kuris jus labai sujaudins. Padarykite viską, ką galite, kad tai netaptų jūsų tarpusavio karo pradžia. Šis nesutarimas neturėtų įsiplieksti, jei tik patys jo nepakurstysite. 

Penktadienį prasidėsianti Mėnulio jaunatis Liūto astrologinio būsto Romantikos sektoriuje į jūsų gyvenimą įlies daugiau romantikos. Realybė netrodys tokia šiurkšti ir žeidžianti. Vienišiams tai puikus metas pasilinksminti ir galimybė sutikti naują meilę. Šansai pakankamai dideli.

Mergelė. Savaitės viduryje komunikacijos planeta Merkurijus įeis į Mergelės ženklo Tikros meilės sektorių ir ten pasiliks iki kitų metų pradžios. Tai reiškia, kad jūsų mintys suksis apie meilę. Jeigu turite porą, su juo ar ja kalbėsite, kiek laiko skiriate vienas kitam, ar pakankamai kartu patiriate teigiamų emocijų. Daugiau geros nuotaikos, smagumų ir linksmybių praverstų ir jums.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA