REKLAMA

2016 metų sveikatos horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ir vėl artėja Naujieji metai. Turbūt ne vienas susimąsto, kokie jie bus būtent jam. Geresni ar blogesni už ankstesnius?

AVINAS

2016 metais Avinui didelę įtaką darys Marsas ir Uranas, todėl jis trokš tai permainų ir aktyvios veiklos, tai poilsio ir ramybės. Saturnas visus metus padės teisingai įvertinti savo jėgas ir neperžengti ribų, todėl perdegimo pavojus Avinui negrės. Jis sugebės išlaikyti pusiausvyrą.

Vasario mėnesį padidės peršalimų pavojus. Avinui patartina stengtis subalansuoti mitybą, kad sustiprintų savo imuninę sistemą. Balandžio, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais jis jausis geriausiai. Birželį ir liepą jo sveikatos būklė svyruos, todėl tai bus tinkamiausias laikas atostogoms. Geriausia pradėti jas planuoti jau dabar.

REKLAMA

2016 metų pabaigoje Avinas bus priverstas sulėtinti savo gyvenimo tempą. Poilsis, pirtys, baseinai, masažai padės atgauti jėgas. Geriausiai išsaugoti sveikatą per visus 2016-uosius metus seksis tiems šio ženklo atstovams, kurie sugeba atsiduoti kūrybiniam hobiui.

TAURAS

2016 metais didžiausią poveikį Tauro organizmui darys Jupiteris. Iki kovo vidurio jis bus lengvai prieinamas virusams ir bakterijoms. Jam tiesiog būtina gauti kuo daugiau vitaminų iš maisto, todėl reikia stengtis kasdien įtraukti į valgiaraštį šviežių vaisių ir daržovių.

Balandžio ir gegužės mėnesiais Tauras jausis žvalus ir energingas, galės imtis bet kokių iššūkių, kurių jam netrūks darbe ir asmeniniame gyvenime. Birželio ir liepos mėnesiais privalu bent trumpam pailsėti. Jei nepavyks išvykti atostogauti, savaitgalius reikia stengtis praleisti gamtoje, pasideginti saulėje ir pasimaudyti upėje ar ežere.

2016 metais Taurui rekomenduojama išmokti vieną kitą atsipalaidavimo pratimą, kurie jam padės atgauti prarastas jėgas. Antrąjį pusmetį jis jausis geriau. Tipiškas Tauras semiasi jėgų iš gamtos. Šis Zodiako ženklas ne veltui priskiriamas Žemės stichijai. Jam naudingi pasivaikščiojimai gryname ore ir, žinoma, darbas sode.

DVYNIAI

Kad Dvyniai gerai jaustųsi 2016 metais, jie turi sąmoningai pasirinkti sveiką gyvenimo būdą. Jiems derėtų peržiūrėti savo valgymo įpročius, surinkti informaciją apie sveikus produktus ir sudaryti naują mitybos planą. Dvyniams bus labai svarbu nealinti patiems savęs: nesilaikyti griežtų dietų ir nesiversti per galvą stengiantis nuveikti daugiau darbų nei apskritai įmanoma.

2016 metais Dvyniams būtina mokytis prasmingai planuoti laiką, atsisakyti beprasmiškų ir tuščių susitikimų su menkai pažįstamais žmonėmis ar pesimistais, kurie savo neigiama nuostata tik gadina kitiems nuotaiką. Vietoj to reikia sąmoningai ieškoti kontaktų ir palaikyti draugystę su optimistais, kurie patys džiaugiasi gyvenimu ir tuo džiaugsmu sugeba užkrėsti kitus. Kovo, balandžio, gegužės, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiai tinkami atostogoms, komandiruotėms ir savaitgalio išvykoms.

VĖŽYS

Vėžiui 2016 metais patartina rimtai susirūpinti savo mityba. Sunkus maistas vėlai vakare jam bus kaip niekad kenksmingas ir kels grėsmę susirgti virškinimo sistemos ligomis. Didelį poveikį jam darys Neptūnas, todėl Vėžiui patartina vartoti kuo daugiau skysčių: vandens, arbatos, sulčių, bet ne alkoholio. Iki kovo pradžios Vėžiui neteks per daug skųstis savo sveikata. Žiemos sportas ir ilgi pasivaikščiojimai padės jam išlikti žvaliam ir geros fizinės formos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA