REKLAMA

Kalėdos‘15 – laimė po eglute

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Galite ruoštis gražiausioms ir geriausioms Kalėdoms. Dažnai šventės vyksta nepalankiame astrologiniame fone, tik ne šiemet.

Noras nuveikti daugiau, kad liktų pakankamai laisvo laiko pabūti su mylimaisiais, siekis uždirbti daugiau, kad galėtume juos apipilti dovanomis… Gražūs ketinimai prieš šventes sukelia mums milžinišką įtampą.
Tačiau šios Kalėdos dovanos mums džiaugsmo, pildys mūsų širdžių norus. Namuose vyraus ramybė, taika, mažiau pyksime, daugiau mylėsime.

Kūčios bus ypač šviesios ir gražios, pati laimingiausia švenčių diena, sujungsianti žmones ilgai trunkančia meile. Dvi šv. Kalėdų dienos bus kupinos džiaugsmo, pasitenkinimo, todėl noras švęsti išties bus nuoširdus.

Mėnulio pilnatis Vėžyje, šeimos ženkle, garantuos puikias didžiąsias šventes šeimos glėbyje, artimųjų apsuptyje. Laimė tikrąja to žodžio prasme susirangys mūsų namuose po Kalėdine eglute kaip didžiausia šių metų dovana.

REKLAMA

Astrologai išskyrė ypatingas dienas, kai tam tikra planetų padėtis galėtų kelti įtampą, todėl tada turėtume elgtis ramiai, apdairiai ir visada – su meile.

AVINAS

Tinkami žodžiai atveria širdis

Avino ženklą valdantis Marsas suteiks jums energijos ir įpūs kovotojo dvasios. Tai gana pavojinga tokiai kovingai asmenybei kaip jūs, nes galite įsivelti į visiškai nenaudingus ginčus ir mūšius. Bendraudami su aplinkiniais, atidžiai rinkitės žodžius, kad Kalėdos išties būtų tokios geros, kaip žadama.

Gruodžio 21-oji, pirmadienis. Merkurijus sudarys kvadratą su Uranu. Reikėtų ištverti ir neišleisti per daug paskutiniems kalėdiniams pirkiniams. Jei nesusilaikysite, jausite kaltę, nes vėliau galite pritrūkti pinigų būtinoms reikmėms.

Gruodžio 24-oji, ketvirtadienis. Kūčios virs svajone, jums atrodys, kad sapnuojate. Būsite nusiteikę optimistiškai, kupini meilės ir gerumo aplinkiniams. Jie jumis pasitikės, apsups dėmesiu ir rūpesčiu.

Gruodžio 25-oji, penktadienis. Pirmąją šv. Kalėdų dieną gerą įtaką jums darys palanki Veneros, meilės planetos, ir Jupiterio, gerovės ir laimės valdovo, padėtis. Pasinaudokite jų dovanojama gera nuotaika, harmonija, kad suartėtumėte su jums svarbiais žmonėmis.

Gruodžio 26-oji, šeštadienis. Antrąją šventinę dieną žmonės taps atviresni, noriau išsikalbės. Atsiverkite ir jūs, atraskite kiekvienam reikalingą ir tinkamą žodį. Mėnulis Vėžyje suteiks laimės tiems, kurie Kalėdas švęs šeimos apsuptyje. Šiemet per šias šventes būsite labai laimingi.

TAURAS

Užburiančios Kalėdos

Šių metų šventės bus tarsi nužengusios iš stebuklinės pasakos. Jomis mėgausitės visais pojūčiais, patirsite džiaugsmą, pasitenkinimą ir laimę. Šiemet gerai jausitės draugų ir artimųjų apsuptyje. Svarbu iki didžiųjų švenčių išsiaiškinti nesusipratimus, pamiršti nuoskaudas ir atleisti.

Gruodžio 21-oji, pirmadienis. Jeigu dar teks apsipirkti, leiskite kalbėti vidiniam balsui. Širdimi išrinkite paskutines dovanas. Šiomis dienomis pinigai tekės kaip smėlis pro pirštus, bet viskas bus gerai. Jų tikrai liks pakankamai. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA