REKLAMA

Savaitės prognozė ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitė prasidės malonia nata. Galbūt flirtuosite su jums patinkančiu žmogumi, kurį jau seniai nusižiūrėjote?

Įžūlumas savaitės pradžioje padės, nes jis jums tinka. Užtat antradienį ar trečiadienį kitų – bendradarbio ar draugo – įžūlumas suerzins, galimas konfliktas.

Savaitės pabaiga bus gera, jeigu būsite sąžiningi, kalbėsite aiškiai – tada nebus ko jums prikišti ar dėl ko ant jūsų pykti. Būsite žavūs ir racionalūs, ką čia jums beprikiši? Savaitės iššūkiai vis dėlto pareikalaus iš jūsų nemažai jėgų ir nervų, todėl savaitgalį norėsite pailsėti ir atsigauti.

Laiminga savaitės spalva. Žalia jus ramins, tramdys jūsų karštą temperamentą.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 21, 25, 40, 42, 49 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, su kuriuo galite sportuoti, dalytis bendrais iššūkiais ir pasiekimais.

Tauras. Jeigu savaitės pradžioje norite išvengti kovos dėl galios ar valdžios, nepulkite vertinti. Suteikite šiam žmogui dėmesio, gal tereiks leisti išsikalbėti, išklausyti, ir jis nurims. Jūs juk mokate elgtis kukliai.

Laimei, likusią savaitės dalį jums nebereikės tarpininkauti ar vesti derybų. Antradienį, trečiadienį bus linksma, jeigu leisite laiką su draugais ar simpatijomis, netrūks muzikos ir grožio.

O štai darbo savaitės pabaiga – tiesog įprastos dienos, gal tik atrasite, išmoksite kažką labai įdomaus ir naujo. Savaitgalį meno kūrinys sukels stiprių emocijų, išgyvenimų ir labai originalių įžvalgų.

Laiminga savaitės spalva. Trumpam galite pakelti ugningą ir stiprią raudonos energiją, todėl šią savaitę tinka rengtis raudonai.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 15, 19, 35, 40, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kurio širdis yra savoje vietoje ir jis ja naudojasi. Jums patinka bendrauti su tokiais asmenimis.

Dvyniai. Trykšite gera nuotaika, bendraudami su draugais. Nesvarbu, ar susėdę kalbėsitės apie ateities planus, ar narstysite kokią visuomeninę problemą. Tik štai savaitės viduryje tokio nerūpestingo, smagaus bendravimo į darbo ar namų aplinką perkelti gali nepavykti.

Tai ką daryti? Kuo daugiau laiko praleiskite su draugais. Trečiadienį ar ketvirtadienį išsiruoškite su jais į paskaitą ar koncertą, o savaitgalį skirkite pakankamai laiko tam draugui, kuriam reikia patarimo. Gal jis prašys pagalbos, norėdamas išsipainioti iš tam tikros situacijos.

Laiminga savaitės spalva. Gerai jausitės, apsirengę mėlynos ir juodos deriniu. Tai leis ne tik atrodyti nepriklausomu, bet mąstyti ir elgtis savarankiškai. Aplinkinius žavėsite sugebėjimu būti ir rimtais, ir linksmais vienu metu.

Laimingi savaitės skaičiai: 17, 28, 29, 30, 38, 40 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA