REKLAMA

10 įrodymų, kad esate tikras Šaulys

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jeigu gimėte lapkričio 22-gruodžio 21 dienomis, esate Šaulio ženklo atstovas. Kas būdinga šiam Zodiakui?

1. Pozityvumas

Astrologai Šaulius dažnai pavadina Zodiako optimistais.

Turite nuo gimimo jums „instaliuotą“ požiūrio kampą – visada stengiatės matyti šviesiąją asmenybių, įvykių ar dalykų pusę.

REKLAMA

Jeigu galite kažką sugalvoti, vadinasi, sugebėsite tai ir įgyvendinti. O jei tai darote su komanda, jums tai teikia dar daugiau džiaugsmo.

2. Sąžiningumas

Jums nepatinka tupinėti ant pirštų galiukų aplink tiesą. Kartais galite būti grubūs, nes nevyniojate žodžių į vatą. Nors niekam nemalonu girdėti tiesos apie save, būtent už drąsą ją išsakyti aplinkiniai jus labiausiai ir gerbia.

3. Galite būti neatsakingi ir nejautrūs

Nors didžiuojatės savo sąžiningumu ir atvirumu, kartais galite nueiti per toli ir, nejausdami situacijos niuansų, įskaudinti kitus žmones. Patikėkite, retkarčiais pravartu prilaikyti liežuvį, nes ne viskas yra, kaip atrodo, ir nebūtinai tik jūs žinote tiesą (ar visą tiesą).

Venkite teisuoliškumo, kai manote, kad tik jūs geriausiai žinote, kas yra teisinga. Tokia pozicija yra savimyliška ir gerokai erzina aplinkinius. Juk nieko nekainuoja kartais pasižiūrėti į situaciją iš kito žmogaus perspektyvos, įsijausti į jo padėtį. Teisuoliškumas eina išvien su kritiškumu, o kas jums davė moralinę teisę vertinti ir kritikuoti kitus?

4. Erdvės poreikis

Šauliams įprasta ir žinoma erdvė gali tapti ne saugumo uostu, o kalėjimu. Jų smalsiam protui gerai pažįstamo kiemo per maža, jiems norisi patyrinėti dar nepažintas tolumas ir platumas. Ne tik keliauti toli, bet išbandyti kažką visiškai naujo. Šokti nuo tilto su virve, užsirašyti į Azijos kalbų kursus… Svarbu, kad tai pakeistų jų požiūrį į pasaulį, praplėstų akiratį.

5. Esate nekantrūs ir greitai imate nuobodžiauti

Visą dieną dirbti prie stalo ar nesvarbu kur, kai judėjimo amplitudė stipriai apribota, Šauliams yra kančia. Jei per ilgai užsisėdi vienoje vietoje, jie tampa nekantrūs ir irzlūs.

Jus sunkoka pavadinti atsidavusiais vienam tikslui, nes dažnai darote visko daug arba metatės nuo vieno užsiėmimo, pomėgio ar darbo prie kito.

Tiesiog jums gana greitai atsibosta tie dalykai, kuriuos perprantate, ir turite ieškoti naujų stimuliuojančių ir įkvepiančių dalykų. Tokių, kurie verčia rizikuoti ir suteikia eilinę adrenalino dozę.

6. Šaltas protas

Kad ir kokie karštakošiai atrodytumėte iš pažiūros, iš tiesų neprarandate sveiko proto ten, kur jį lengvai pameta kiti. Tarkime, jūs nepasiuntate iš pavydo, pamatę partnerį su kitu. Nesate savininkiški, be to, pasitikite savimi, savo nuojauta ir partneriu, jei jau su juo esate.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA