REKLAMA

Vertingiausia žvaigždžių dovana Zodiakams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia! 

Kiekvienas žmogus, gyvūnas, augalas – visi, anot astrologų, turi prasmės ir vertės mūsų gyvenime, nes esame susiję matomais ir nematomais saitais.

Žvaigždės kiekvienam Zodiako dvyliktuko ženklui turi po vertingą dovaną, kurią jiems reikėtų stengtis išsaugoti, kad ir kas nutiktų.

Kai gimstame, kai išnyrame šiame pasaulyje, visos svarbiausios planetos – Saulė, Mėnulis, Venera, Marsas, Merkurijus,  Jupiteris – išsirikiuoja dangaus skliaute ir sudėlioja mūsų kelio koordinates. Kosminės Visatos smegenys apmąsto mūsų kelią ir stengiasi mus saugoti, į rankas įduodami geriausiai mums tinkantį kompasą.

Svarbiausia yra tai, ką  gavome iš Saulės arba Zodiako, kuriame ji buvo, kai gimėme. Jos dovana mums yra pati reikalingiausia. Jei ją išsaugosime, neišvaistysime, gyvenimas bus lengvas, džiaugsmingas, malonus ir prasmingas.

REKLAMA

Kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų gauna skirtingas prigimtines dovanas. Kokias? Sužinokite, ko turėtumėte žūtbūt laikytis įsikibę ir niekada nepaleisti.

AVINAS

Visatos jums skirta dovana yra neapčiuopiama, bet ją reikėtų saugoti iš visų jėgų. Tai yra įkvėpimas.

Be jo jūs būsite kaip paukštis, nuleidęs sparnus ir praradęs norą skristi bei pažinti. Įkvėpimas reiškia, kad staiga jus aplanko žinojimas – jūs žinote, kaip ir ką reikia daryti, ko ir kaip siekti. Negalite to paaiškinti, bet jus tarsi kažkas veda ir tai daro teisingai. Taip, kaip jums reikia. Šis žinojimas nėra išmoktas, patirtas, o nukritęs iš dangaus – tikrąja to žodžio prasme.

Už tai, kur esate ar nesate, ką pasiekėte ar nepasiekėte, turėtumėte dėkoti įkvėpimui ar gailėtis dėl jo trūkumo. Jei gyvenate neteisingai, nepaisydami vadovavimo iš aukščiau, neklausydami širdies, meluodami sau, greičiausiai nesijaučiate nei laimingi, nei energingi, nei kupini neblėstančio tikėjimo gyvenimu ir žmonėmis.

Kai jaučiate, kad vėjas dingsta ir burės nusileidžia, galite kreiptis į jums pažadėtą ir skirtą Visatos energiją. Tačiau turite atsisakyti logiško nusistatymo: ko nežinau, nepažįstu ir dar nepatyriau, ko dar pats nepatikrinau ir neapgalvojau, to nėra, tas neegzistuoja.

Jei žmonija būtų vadovavusis tokiu „kompasu“, nieko nebūtų atradusi. Todėl jūs, Zodiako pionieriai, tikrai jaučiate ir turite drąsos pabandyti nueiti ten, kur kiti dar nebuvo. Be šios pionieriaus, atradėjo dvasios jausitės tušti ir pasimetę, todėl saugokite ją.

TAURAS

Kas svarbiausia jums duota šiame gyvenime? Kad dangus rūpinasi jumis, saugo ir veda per gyvenimą – štai kas vertingiausia ir ką reikėtų labiausiai branginti.

Jeigu esate jautrūs aplinkai ir sau, tikriausiai seniai pajutote, tarsi kas jus lyg vaiką vestų už rankos. Nors ir pykdavote, jei kas įvykdavo ne taip, kaip planavote, vėliau įsitikindavote, kad tai buvo daroma dėl jūsų, kad būtų geriau, saugiau, kad jaustumėtės laimingesni.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA