REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 14-20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Puiki savaitė su partneriu investuoti bendrus pinigus ar juos panaudoti dideliam rimtam pirkiniui. Kad ir kas tai būtų, jungtinis projektas užtikrins jums saugią ateitį. Be to, jausite pasitikėjimą ne tik tuo, ką kartu darote, bet ir vienas kitu. Būsite tikra svajonių pora – tvirta ir galinga.

Tauras. Šią savaitę turite galimybę santykiuose pasiekti naujų aukštumų. Venera nušvies Tauro astrologinio būsto Partnerystės sektorių.

Ketvirtadienį meilės planeta sudarys labai gražią jungtį su Plutonu. Tai padės jums ir partneriui pajausti, koks stiprus dvasinis ryšys jus sieja. Gal kartu nueisite į bažnyčią, o gal nutarsite užsiimti tantriniu seksu. Nesvarbu, kokias praktikas pasirinksite, jos leis pajausti daugiau nei kūnų vienybę. Būsite tokie artimi kaip niekada anksčiau.

Dvyniai. Galbūt ieškote ypatingos dovanos mylimam žmogui ar siekiate tam asmeniui, kuriam esate neabejingi, parodyti, ką jaučiate? Nelaukite didžiųjų švenčių, dovaną galite įteikti ir dabar.

REKLAMA

Taip šiai savaitei suteiksite romantišką natą, užtat nuo jos vidurio iki penktadienio būkite atsargūs ir taktiški. Jauskite ribą tarp patarimo ir kišimosi į kitų žmonių reikalus. Savaitgalis gali būti labai romantiškas, nes jūsų širdis ir protas dirbs tarsi tobulas tandemas. Suplanuokite veiklą, kuri būtų iššūkis tiek kūnui, tiek protui.

Vėžys. Meilės reikalai šią savaitę bus tikrai įdomūs. Pasinaudokite nuostabiu astrologiniu įvykiu, kai ketvirtadienį Venera susijungs su Plutonu. Meilės planeta dabar stipriai veikia Vėžio astrologinio būsto Romantikos sektorių, o tai labai teigiamai atsilieps meilės reikalams.

Suplanuotas pasimatymas ar pasilinksminimas su jums patinkančiu asmeniu gali virsti kai kuo daugiau, kai kuo ilgalaikiu ir rimtu. Tikėkitės sielas jungiančio ryšio. Savaitgalį gali sukilti emocijos, todėl būkite tikri, kad bendraudami su partneriu sugebėsite jas suvaldyti ir nepratrūkti.

Liūtas. Dabar tinkamas laikas su partneriu užsiimti bendru projektu ar darbu, susijusiu su namais ar buitimi. Ypač, jei ilgai tai atidėliojote. Galbūt nuspręsite perdažyti kambarį ar perstatyti baldus?
Kad ir kas tai būtų, abu džiaugsitės pokyčiais ir tuo, kaip teigiamai jie veikia abiejų savijautą. Greičiausiai išleisite daugiau nei planavote, tačiau nesigailėsite. Jums svarbu ilgaamžiškumas ir kokybė.

Mergelė. Širdies reikaluose šią savaitę bus ir kilimų, ir kryčių. Geriausios dienos pasimatymui – pirmadienis ir antradienis. Pirmadienį palanku su mylimu žmogumi kalbėtis apie svajones. Džiaugsitės vienas kito palaikymu ir labiau pasitikėsite savo siekiais.

Ketvirtadienį, tikėtina, priimsite sprendimą, kuris sutvirtins jūsų ryšį. O štai šeštadienį ir sekmadienį būkite ypač atsargūs bendraudami su jums brangiais žmonėmis, verčiau nesivelkite į ginčus.

Svarstyklės. Su partneriu šiomis dienomis galite svarstyti, ar nereikėtų į namus, buitį investuoti papildomos sumos. Galbūt nuspręsite kai kurių vertingų, bet jums nereikalingų daiktų atsikratyti, juos parduosite, taip turėsite daugiau erdvės ir pinigų. Visai įmanoma, abu galite nuspręsti dirbti iš namų ir dar užsiimti bendra veikla. Bet kuriuo atveju bendras sprendimas reikš pajamų pagausėjimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA