REKLAMA

Kaip apsaugoti savo laimę?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Merkurijus su Neptūnu ateinančią savaitę sudarys galingą jungtį. Pasinaudokite šiuo ypatingu astrologiniu įvykiu ir apsaugokite savo laimę, meilę ir šeimą.

Dabar Visata jums padės – jus tiesiog persmelks nuojauta ir žinosite, kaip tai padaryti. Visi sprendimai, kuriuos priimsite nuo gruodžio 14 iki 20 dienos, bus įkvėpti aštriapročio, įžvalgaus ir stipraus Merkurijaus.

Šiuo metu patirsite ypatingų laimės akimirkų. Žvaigždės sukurs palankių situacijų, galimybių, kurios padės jūsų gyvenimui suteikti naują tvirtą pagrindą.

Šis Merkurijaus horoskopas leis kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų namuose išsaugoti taiką, ramybę ir laimę.

REKLAMA

Jau pirmąją savaitės dieną, gruodžio 14-ąją, Merkurijus su Neptūnu sudarys stebuklingą ir galingą jungtį Žuvyse. Šios planetos padovanos jums ypatingų vizijų, suteiks galimybių pažvelgti toli į ateitį, o tai padės teisingiau priimti svarbius sprendimus. Suvoksite, ką jums reiškia šeima ir artimieji, ką galite nuveikti dėl jų gerovės.

Gruodžio 19-ąją, šeštadienį, Merkurijus apkabins Plutoną Ožiaragio ženkle. Tai bus kupina stebuklų diena. Priimsite ypatingos svarbos sprendimus, turėsiančius įtakos jūsų gyvenimui. Viskas, ko dabar imsitės, ką darysite ar planuosite, bus pažymėta laimės, taikos ir harmonijos ženklu.

AVINAS

Laimingas sutapimas padės išbristi iš skolų

Merkurijus darys jums milžinišką spaudimą. Jūsų nekantrumas, superaktyvumas vers ieškoti sprendimų visose srityse, kurios jūsų netenkina. Tačiau atrodys, kad viskas vyksta per lėtai, tame slypės pavojus priimti skubius ir spontaniškus, bet nebūtinai teisingus sprendimus. Patartina tramdyti temperamentą ir daugiau pamąstyti prieš veikiant.

Šeimos laimės diena, gruodžio 14-oji. Neptūnas padės pamatyti viziją, galimą išeitį iš susidariusios padėties, kad galėtumėte išspręsti jus kankinančią problemą. Tačiau dėl neigiamos Merkurijaus įtakos galite nesuprasti savo vizijų ar minčių, būti jiems neatidūs ar nuvertinti, paskelbti nesąmonėmis.

Labiausiai jums čia gali pasitarnauti nuojauta, vidinis balsas. Taip pat nuoširdžiai ir jautriai pasikalbėję su partneriu, šeimos nariais į namus galite sugrąžinti bendrumo jausmą, ramybę ir laimę.

Saugumą atnešianti diena, gruodžio 19-oji. Sumažės Merkurijaus ir Plutono keliama įtampa, kaip ir jūsų užsispyrimas. Nustosite kitus kaltinti dėl savo finansinės padėties.

Pradėsite mąstyti, kaip išsivynioti iš piniginės situacijos, kurioje atsidūrėte. Protas dabar bus aštrus, todėl jei tik liksite atidūs, jis jums pasiūlys greitą ir aiškų sprendimą. Jį padės atrasti, atrodytų, visiškas atsitiktinumas. Leiskite kitiems jums pagelbėti, pasitikėkite žmonėmis.

TAURAS

Geniali idėja užtikrins jūsų gerovę

Išgyvenate laimingą laikotarpį. Stebuklingas Merkurijus dabar stovi palankiu aspektu Tauro ženklui ir Neptūnui. Ši savaitė tinkama dideliems, sėkmingiems ir naudingiems sandoriams sudaryti. Šios septynios dienos taip pat sugrąžins į šeimą džiaugsmą, kurio galbūt pastaruoju metu juose trūko.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA