REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžios tema – atsinaujinimas. Tik nedarykite jokių staigių judesių, nes galite sutrukdyti sklandžiam atsinaujinimo vyksmui. O štai jau antradienį ar trečiadienį galite judėti greitai, kaip ir kiek norite.

Ilgai galvojote, ko norite, kas jums svarbu, todėl šią savaitę atsigausite, galėsite nuo žodžių pereiti prie veiksmų, kas jums labiausiai ir patinka.

Susidėliokite, ką pirmiausia norite veikti, o ketvirtadienį, penktadienį pasaugokite savo reputaciją. Savaitgalį net patys nustebsite, kiek jums pavyko nuveikti.

Laiminga savaitės spalva. Raudona suteiks jums taip reikalingo ambicingumo tęsti, ką pradėjote, jeigu iškart nepavyksta.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 17, 26, 27, 30, 32, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris atviras ir sąžiningas, be jokių slaptų minčių ar ketinimų.

Tauras. Jūsų pasaulį savaitės pradžioje užvindys emocijos. Būsite jautrūs, tai žinodami pasistenkite pernelyg audringai nereaguoti.

Antroje savaitės pusėje būkite atviri ir tolerantiški, net jei bendrausite su labai dogmatišku žmogumi. Niekada negali žinoti – toks asmuo gali pasakyti kai ką įdomaus ir jums naudingo.

Savaitgalį galite pasijausti paglostyti prieš plauką, nes kažkas pasakys ne tą ar ne taip. Galite įsižeisti, nors tas žmogus jus užgavo visiškai netyčia. Ramiai.

Laiminga savaitės spalva. Žalia yra laiminga šios savaitės spalva. Geltona pakels nuotaiką ir sukels gyvenimo džiaugsmą.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 17, 19, 25, 31, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Sportiški, aktyvūs žmonės ir jus išjudins iš apsnūdimo, įkvėps ir motyvuos.

Dvyniai. Pirmadienį susirūpinsite jums brangaus asmens sveikata. Gal net naršysite po internetą, skaitysite apie jo (jos) negalavimą ar ligą, kad geriau suprasite, ką jis (ji) išgyvena. Šiomis dienomis labiau suartėsite su draugais. Antradienį ar trečiadienį pajausite, kad ryšys su draugu dar sutvirtėjo.

Antrąją savaitės pusę įtrauks darbai, teks bendrauti su keistais žmonėmis, pasimatys jūsų ar kažkieno nepadaryti darbai, keisis jų atidavimo terminai. Žodžiu, bus ką veikti.

Savaitgalis palankus apmąstymams. Visai tinka surizikuoti ir pamėginti naujų skonių mėgstamame restorane ar savoje virtuvėje.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna yra sėkminga šios savaitės spalva.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 29, 31, 37, 38, 41 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris supranta jūsų humorą ir neniurzga dėl smulkmenų.

Vėžys. Pirmomis savaitės dienomis kai kas mėgins sukirsti su jumis rankomis, pabaigti sandorį ar užtvirtinti susitarimą. Tačiau jums reikėtų to kaip nors išvengti.

Antradienį ir trečiadienį nuveikite ką nors gero sau, pasiklausykite mėgstamos muzikos, pažiūrėkite filmą, kuriam vis neatrasdavote laiko, išeikite pasivaikščioti į parką ar mišką.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA