REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 21-27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Gali atrodyti, kad šią savaitę privalote dirbti dvigubai, tačiau visai dėl to neišgyvensite. Tiesą sakant, būsite pasirengę išsitaškyti į visas puses. Negailėsite nei laiko, nei energijos, tačiau ypač dosnūs būsite savo mylimam žmogui. Iš jo taip pat sulauksite švelnumo ir įvertinimo.

Antroje savaitės pusėje dviese ar didesniame artimųjų būryje mėgausitės šeimos bendrystės jausmu. Nesvarbu, kiek žmonių bus aplink, dar labiau suartėsite su mylimu asmeniu. Jus užvaldys šventinė nuotaika. 

Tauras. Šią savaitę būsite nusiteikę meilei. Nieko nuostabaus, juk Tauro ženklo Partnerystės sektoriuje vieši Venera, o kur dar įtakingasis Jupiteris, šiuo metu globojantis šio Zodiako Romantikos sektorių.

Abi stiprios planetos palaikys Tauriukus ir jų meilės reikalus, pasirūpins, kad juos užvaldytų buvimo drauge džiaugsmas ir pasitenkinimas vienas kitu. Penktadienį tikėtinas emocionalus, bet širdį šildantis pokalbis apie jausmus. Manysite, kad svajonė galiausiai surado kelią į jūsų gyvenimą. Greičiausiai meilė bus svarbi šios svajonės dalis.

REKLAMA

Dvyniai. Meilės reikalai šią savaitę susipins su darbo ir šeimos. Jeigu jūsų partneris dirba kartu, gali būti, kad į namus jį ar ją parvesite pristatyti šeimai, draugams. Labai tikėtina, kad jūsų išrinktasis ar išrinktoji visiems patiks. Ką ten, visus tiesiog apžavės.

Penktadienį su mylimu žmogumi tikėkitės jausmingo pokalbio apie tai, kaip gebate panaudoti savo talentus. Jis ar ji galbūt patars, kaip geriausiai tai padaryti, kad jūs patys ir aplinkiniai būtų laimingi.

Vėžys. Veneros ir Jupiterio, svarbių ir įtakingų dangaus kūnų, jungtis šią savaitę padės susikalbėti su mylimu žmogumi ir pasiekti visko, ko tik norite. Tiesą sakant, kai pradėsite kalbėtis, nenustebkite, jei pažiūrėję į laikrodį patirsite šoką, – prašnekėjote iki paryčių.

Kad ir kokias temas liestumėte, po šių pašnekesių turėtumėte jaustis laimingesnis, labiau suprasti mylimo žmogaus, sulaukiantys palaikymo ir dėmesio. Penktadienį Vėžio ženkle vykstanti Mėnulio pilnatis bus „kalta“, kad visi jausmai bus užrašyti jums ant kaktos. Net nereikės nieko sakyti, ir taip visiems aišku, kas ir kaip.

Liūtas. Jupiteris stipriai veiks Liūto astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Šią savaitę šio ženklo atstovai mėgausis buvimu ryšyje. Antroje savaitės pusėje dar ir Venera, meilės planeta, noriai juos globos.

Turintieji partnerį turės galimybę namuose pasimėgauti buvimu dviese ar su visais šeimos nariais. Tai Liūtams suteiks daug džiaugsmo. Jie jausis mylimi, branginami ir vertinami.

Mergelė. Sėkmės ir laimės planeta Jupiteris dabar juda jūsų ženklu. Čia ji svečiuosis iki kitų metų rugsėjo. Jums galima tik pavydėti! Ši kosminė globa apims ir jūsų meilės reikalus, pagerės santykiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA