REKLAMA

2016-ųjų prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ugninės Beždžionės metais teks daug improvizuoti. Šis gyvūnas kinų horoskope simbolizuoja gyvenimo džiaugsmą, horizonto platybes arba platesnį požiūrį į pasaulį. Beždžionės metais palanku pradėti įgvendinti naujus sumanymus ir projektus.

Šis Zodiakas didina mūsų smalsumą ir pasitikėjimą savimi, net kuklūs ir nedrąsūs žmonės 2016-aisiais išdrįs pasakyti ar padaryti daugiau nei įprastai.

Beždžionės metais tikėkitės netikėtumų visose gyvenimo srityse. Meilės ryšyje palanku kaupti naujas patirtis, darbe – improvizuoti ir inicijuoti, galvoti ir skleisti naujas idėjas.

Pasak kinų, šis gyvūnas mėgsta judėti, daug veikti, bet mažiau galvoja apie pasekmes. Taigi, rimtuoliams ir planuotojams gali būtu sunkoka susidraugauti su šia padraika.

REKLAMA

ŽIURKĖ

Į naują lygmenį

Beždžionė ir Žiurkė yra puiki komanda, todėl 2016 metai šio Zodiako atstovams bus „superiniai“. Gyvybingosios Žiurkės gali kaip reikiant įsisiausti. Jos kunkuliuos nuo naujų idėjų, tačiau išlaikys dėmesį ten, kur reikia, nepames iš akių svarbiausių vizijų ir darbų.

2016-aisiais tikėkitės naujų galimybių ir palaikymo, jas pačiumpant ir įgyvendinant. Darbe galite pakilti į naują lygmenį, išmokti kažko svarbaus, jums bus patikėtos naujos pareigos. Kad ir kaip smagu šiemet jums būtų darbe, nepamirškite, kad turite ir asmeninį gyvenimą.

JAUTIS

Horizonto platybės

Ramus, mąslus, stabilumą ir saugumą mėgstantis Jautis Beždžionės spontaniškumo ir nerūpestingumo nesupranta ir nelabai jį vertina. 2016 metus valdo ugningoji pamaiva, todėl niekur nedingsite, jos energija ir pasivys jus.

Padarykite paslaugą sau – įveikite išankstinį nusistatymą, labiau atsiverkite prieš akis išsiskleidžiantiems horizontams, kitokiems žmonėms ir požiūriams. Pasitikėkite gyvenimu, viskas bus gerai. Rutina suteikia saugumo jausmą, bet jos laužymas leidžia pamatyti gyvenimą kitokį – džiaugsmingesnį ir lengvesnį.

Toks Jaučiui naujas požiūris pravers meilės reikaluose. Būkite atidūs partnerio norams ir poreikiams. Asmeniniame gyvenime irgi pravers daugiau įvairovės ar spontaniškumo, todėl nesibaidykite naujų idėjų, improvizuokite.

TIGRAS

Kliūtys grūdina

2016-aisiais, Beždžionės valdomais metais Tigrai susidurs su nemažu pasipriešinimu. Šie du ženklai kinų Zodiake stovi vienas priešais kitą. Tačiau nėra ko nusiteikti karingai, su priešais gyvenančiu kaimynu nebūtina pyktis, galima ir susidraugauti.

Priimkite metų valdovės gebėjimą improvizuoti, prisigalvoti naujų ir įdomių idėjų. Tegul ji jus įkvepia, paskatina elgtis truputėlį kitaip. Juk taip gyventi įdomiau. Šiemet asmeniniame gyvenime jus bus lengva suerzinti, todėl namuose išlaikykite ramybę, o energijos perteklių nukreipkite į darbą.

KIŠKIS

Herojiška drąsa

Ugninės beždžionės metais Kiškiai patirs daugiau jaudulio, nes metų valdovė jiems įkvėps pasitikėjimo savimi ir drąsos bandyti. Paprastai ja nepasižymintys šio ženklo atstovai šiemet net patys gali savęs neatpažinti. Palanku vadovautis instinktais, intuicija. Šie pasakys, kur turėtumėte ryžtingai žengti į priekį, o kur – verčiau atsitraukti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA