REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžioje norai ir svajonės taps ryškūs ir spalvingi. Per juos pasąmonė bandys jums perduoti tam tikrą žinutę, bet ji bus tokia neaiški, kad gali net įvaryti į neviltį. Ką pastaruoju metu veikėte ar ketinote, o, tiksliau, ko sau neleidote, jei svajonės tiesiog sproginėja jūsų galvoje it fejerverkai?

Savaitės viduryje, įkvėpti stiprių norų ir svajų, galite leistis į nuotykį. Jums norėsis veiksmo. Tačiau savaitgalį palankiau ne veikti, o likti namuose, laikas bus tinkamas pamąstyti, ką turite ir ką per šią savaitę (ir visus metus) jums pavyko pasiekti. Šventės padės jums būti namuose, dėl jų čia išvengsite liūdesio ar nuobodulio.

Laiminga savaitės spalva. Švelnios, pastelinės spalvos mažins įtampą, padės išlaikyti vidinę ramybę.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 12, 13, 19, 43 ir jų deriniai.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris spinduliuoja ramybę ir pasitenkinimą. Jis ir jums padės to pasiekti ir geriau pasijausti.

Tauras. Jei kokia tema neduoda jums ramybės, galite apie tai pasikalbėti su daugybe žmonių. Jūsų draugai yra įdomios ir nemažai pasiekusios asmenybės, turi žinių ir patirties, kaip įveikti dramatiškus pokyčius. O jūsų – tikrai ne tokie, labiau jau malonūs, bet ir jiems priimti reikia laiko ir pastangų.

Jau ketvirtadienį, per Kūčias, būsite pasirengę tokiems pokyčiams ryžtis ar tiesiog su jais susitaikyti. Galbūt tai pažymėsite svarbiu pirkiniu ar sprendimu. Savaitgalis bus kupinas stiprių jausmų (kai kuriems – ir romantiškų). Nieko nuostabaus, juk tai didžiųjų švenčių metas.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna suteiks pasitikėjimo savimi ir ramybės.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 12, 25, 35, 44, 45 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris mato šviesiąją gyvenimo pusę, net sudėtingus dalykus priima lengvai.

Dvyniai. Nuostabu, kaip situacija gali pasikeisti taip drastiškai – čia ji buvo aiški kaip krištolas, o dabar prieš pat nosį nusileido tirštas rūkas. Manėte, puikiausiai žinote, kas vyksta tarp jūsų ir jums svarbaus asmens, tačiau tam tikri dalykai šiuo metu jus gali visiškai išmušti iš pusiausvyros. Savaitės pradžioje kalbėkite aiškiai, be užuominų, nes galimi nesusikalbėjimai.

Antroje savaitės pusėje nebijokite sutrukdyti draugo per šventes, jei jums prireiks jo patarimo. Su draugais ir artimaisiais taip pat kalbėkite kuo aiškiau, kad nekiltų dar daugiau painiavos. Savaitės pabaigoje galite atrasti naujų dalykų apie save, tikriausiai jie bus susiję su jūsų viltimis ir lūkesčiais, galbūt tam tikri tikslai su šiais atradimais irgi pasikeis. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA