REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 28-01 03 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžioje venkite aptarinėti karjeros reikalus su partneriu. Galite nuliūsti, kokia linkme šis pokalbis pasisuks. Savaitgalį svarbiausi taps bendri finansiniai reikalai.

Jeigu eate vieniši, nuo penktadienio galite sutikti savo žmogų, bet jis bus svetimšalis ar iš kitos kultūrinės aplinkos. Būtent tas kitoniškumas jus labiausiai ir trauks. Intuityviai jausite, kad šis žmogus gali jus daug ko išmokyti.

Tauras. Turintieji porą antroje savaitės pusėje galės pasidžiaugti žymiai pagerėjusia finansine padėtimi. Galbūt atsipirks jūsų bendra investicija, gal gausite premiją?

Savaitgalį su dideliu įkarščiu imsite tyrinėti meilės ryšį. Su partneriu leisitės į malonius ir jaudinančius eksperimentus.

REKLAMA

Dvyniai. Venera, meilės planeta, įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Tai reiškia, kad šioje srityje nuo šios savaitės antros pusės iki kitų metų sausio 23 dienos galite laukti žymaus pagerėjimo.

Santykiuose šiuo laikotarpiu atsiras daugiau darnos ir laimės. Bendraudami su mylimais ir brangiais žmonėmis, ir patys vengsite aštrių kampų. Dar tik draugaujantys ar pradėję susitikinėti Dvyniai, tikėtina, šią savaitę nuspręs kažkaip sutvirtinti savo ryšį, galbūt pasiryš įsipareigoti.

Vėžys. Nesileiskite į jokį audringą aiškinimąsi su partneriu savaitės pradžioje. Jis gali kilti dėl buitinių, su namais susijusių reikalų. Yra pavojus, kad maža ir lengvai pašalinama problema, įsiplieskus jausmams, gali virsti gana dideliu ginču.

Vienišiai antroje savaitės pusėje neturėtų nusiminti, jei susirgs ar teks dirbti, nes gydytojo laukiamajame ar per darbo reikalus gali surasti savo meilę. Įsipareigoję Vėžiai galės pasimėgauti su partneriu leidžiamu laiku.

Savaitgalį džiugins pagerėję intymūs reikalai. Jie iki 2016 metų kovo 5-osios tik gerės, nes augs ir stiprės jūsų seksualinis apetitas.

Liūtas. Pasiseks vienišiems ir meilės ieškantiems Liūtams. Jau šią savaitę, tiksliau, antroje jos pusėje, į jūsų astrologinio būsto Romantikos sektorių įeis Venera ir ten pasiliks iki kitų metų sausio 23-iosios.

Įdėkite šiek tiek pastangų, o Visata padarys visa kita, apdovanos jus už mėginimą. Rezultatas jus tikrai turėtų pradžiuginti, jei nepatingėsite atsikelti nuo sofos ir įsimaišyti tarp žmonių (pažįstamų ir nelabai). Turintiems partnerį Liūtams savaitgalį atsiras galimybė pasikalbėti ir taip pagerinti poros santykius.

Mergelė. Pirmoje savaitės pusėje galimas ginčas su mylimu žmogumi. Jei susikibsite, tai greičiausiai dėl pinigų (naujai pradėję santykius – dėl  persikėlimo gyventi kartu). Kai pajausite, kad pokalbis pernelyg kaista, atsitraukite.

Pernelyg įsiaudrinę pasakysite daugiau nei norite. Verčiau nusiraminkite ir tada mėginkite ramiai aptarti sitauciją. Gali būti, kad naudingu tarpininku taps artimas giminaitis. Taigi, įtampa iki savaitės pabaigos turėtų atlėgti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA