REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Marsas niekada nebuvo komandinio žaidimo šalininkas. 2016 metais dar labiau išryškės jo individualumas, nepriklausomybės siekis.

Jis gali įgyti gana pavojingą išraišką, kai įsipareigojusieji Avino ženklo atstovai tam tikrais šių metų etapais itin aktyviai šaudys akimis į šalį. Kai kuriems gali kilti noras įsipainioti į slaptą meilės nuotykį. Tai kels pavojų santuokai ar partnerystei.

Vienišiai jausis laimingi, nes meilės reikaluose leis sau elgtis taip, kaip jiems visiškai nebūdinga. Šio ženklo valdovas Marsas Ugninės Beždžionės metais bus ypač originalus.

REKLAMA

Kovą vyks du užtemimai, kurie stipriai paveiks Avino ženklą. Pirmasis, Saulės, bus kovo 8-ąją Žuvų ženkle, kurias valdo Neptūnas. Šis keistuolis užmaukšlins ant akių rožinius akinius ir dar nežinia, kokių pokštų gali jums prikrėsti. Kils stiprių jausmų, tik klausimas, ar jie bus tikri. Kad ir kaip ten nutiktų, šis užtemimas jums bus stebuklingas, o per jį patirtų jausmų ilgai nepamiršite.

Antrasis, Mėnulio, užtemimas vyks kovo 23 dieną partnerystės ženkle Svarstyklėse. Tikėkitės emocingų momentų, nes šis astrologinis įvykis į paviršių iškels seną temą ar užmestą svajonę. Užtemimų poveikis trunka kone pusmetį (tris mėnesius iki ir tiek pat po). Taigi, kai Saulės ir Mėnulio užtemimai nustos jus veikę, patirsite laimės ir gerovės planetos Jupiterio įtaką. Šis rugsėjį įeis į Svarstyklių ženklą.

Jupiteris yra didžiausia mūsų dangaus skliaute matoma žvaigždė, ji Avinus tarsi pažadins iš letargo, skatins imtis veiksmų. Kai kurie Avino ženklo atstovai ims energingai ieškoti antrosios pusės. Šiemet jūsų Zodiaką valdantis Marsas bus ne kovotojas, o pašėlęs meilužis, lovelasas. Jam į pagalbą ateis gera bičiulė Venera.

Meilės planeta rugsėjo 16 dieną, kai vyks Mėnulio užtemimas, atsistos Avinams palankiu aspektu. Tokioje pozicijoje Venera išbus iki spalio vidurio. Tuo metu galite pradėti santykius, apie kuriuos ilgai svajojote ir ieškojote.

Metams baigiantis, apims jausmas, kad intymioje gyvenimo sferoje buvo išpildytas pats svabiausias jūsų troškimas. Tikras laimės jausmas intensyviomis spalvomis nutapys jūsų kasdienybę, suteiks kitokio (laimingo ir patenkinto?) žmogaus aureolę, kuri atrodys labai patraukli aplinkiniams.

TAURAS

Kelerius pastaruosius metus buvote ypač kantrūs. Kai kuriuos Taurus Saturnas tarsi laikė įkaitais, užgrobęs jų astrologinio būsto Meilės ir įsipareigojusios partnerystės sektorių. Galėjo atrodyti, kad ir ką bedarytumėte, niekaip negalite nukreipti santykių norima linkme. Uranas jums irgi nedaug padėjo, vis į kasdienybę sugrąžindamas praeities šmėklas.

Kovo 8-ąją vyks Saulės užtemimas Tauro vienuoliktame būste, atsakingame už meilę. Neptūnas šį astrologinį įvykį nudažys magiškomis spalvomis. Štai tokio svajonių ir iliuzijų planetos postūmio prireiks, kad vėl patikėtumėte stebuklinga ir romantiška meile. Saulės užtemimo poveikis bus toks stiprus, kaip Mėnulio jaunaties, jis bus gana žaismingas ir skatins užsikrėsti jo nuotaika.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA