REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

Tauro ženklą valdanti Venera šiemet tiesiogine šio žodžio prasme  perbėgs per visus dvylika jūsų ženklo būstų. Ji palies ir įsipareigojimo, intymumo, teisinių reikalų klausimus.

Tapsite kone geidžiamiausiu Zodiako ženklu, o kovo 23-iąją Mėnulio užtemimas pastūmės imtis būtinų pokyčių. Vienišiams šiuo metu atsiras galimybė sutikti naują meilę. Šis laikas tinkamas palikti kasdienybę, įprastas užduotis ir leisti sau pajausti jaudulį, nueiti į slaptus pasimatymus. Situacija taps dar įdomesnė, kai žaismingame Šaulyje ims veikti Marsas, todėl drąsiai mėginsite pradėti santykius, kurie bus ranka pasiekiami.

Saulės užtemimas rugsėjo 1-ąją vyks Mergelėje, bet tokiame liūdnai pagarsėjusiame Vienos nakties nuotykių sektoriuje. Vis dėlto Jupiteris net ir vieną vakarą pavers pasaka. Jums iškart gali tapti aišku, kad šis susitikimas – visam gyvenimui, o ne vienai nakčiai.

Antrasis Mėnulio užtemimas aktyvuos Tauro ženklo Tikros meilės sektorių. Tai padės puoselėti naujai pradėtą ar jau ilgiau gyvuojantį meilės ryšį, jį stiprinti, gilinti, patvirtinti dokumentais ir antspaudais. Jausite pasitikėjimą partneriu ir jo jausmų nuoširdumu, todėl būsite visiškai tikri, kad jūsų santykiai nuo 2016 metais priimtų sprendimų tik stiprės.

DVYNIAI

REKLAMA

Šio ženklo atstovams nelengva elgtis pagal taisykles, tačiau būtent to iš jūsų bus tikimasi visus 2016 metus. Saturnas tarsi užguls Dvynių astrologinio būsto Įsipareigojusios partnerystės sektorių ir atsistos priešais jų ženklą. Nors priešinsitės ar vengsite jo nurodymų, bet šiemet nuo šio įkyruolio niekur nepabėgsite.

Įdomus pokalbis gali būti posūkio į meilės greitkelį pradžia. Taip jau yra su tais Dvyniais. Protų trauka jiems ne ką mažiau svarbi už kūnų. Jei pirmoji silpnesnė, tai neišgelbės santykių nuo problemų, nors aistros poroje ir netrūks.

Du dramatiški užtemimai šiemet vyks romantiškame Žuvų ženkle. Vienas bus kovo 8 dieną, o antras – rugsėjo 16-ąją. Galite įsivelti į naujus santykius, kurie atrodys tarsi surežisuoti likimo. Jie sukrės jūsų būtį, protą, jausmus, ypač stiprų poveikį patirs jau turintys porą. Šių dviejų astroįvykių metu (jų poveikis trunka ilgiau, netgi kelis mėnesius prieš ir po užtemimų) sužinosite naujų tiesų, taisyklių ir dėsnių, apie kuriuos nė nebuvote girdėję.

Neptūnas Žuvyse jums ir patneriui ant nosies uždės rožinius akinius, patirsite meilę, apie kurią rašo rašytojai ar scenaristai, o paskui pagal jų kūrinius statomi filmai.

Dvyniams, kaip nurodo jų ženklo valdovas Merkurijus, įprasta ir būdinga kalbėti, per daug nesusimąstant, apie ką. Saulės užtemimas rugsėjo pirmąją Mergelės ženkle suteiks svorio jūsų tariamiems žodžiams, bet tik po dviejų savaičių, kai prasidės Mėnulio užtemimas, šie žodžiai bus išbandyti, patikrinti.

Metų pabaigoje viskas suksis apie intymius reikalus, du žmones jungiantį ryšį. Apskritai visus 2016-ųjų (nepaisant to, ar jūsų romantinės svajos pildysis, kaip norėjote) mėnesius Dvyniams netrūks romantikos, bus pakankamai svajingų naktų ir nuotykingų dienų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras