REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

VĖŽYS

Šio ženklo atstovai mėgsta privatumą, asmeniški nepažįstamųjų klausimai juos ypač erzina. Tačiau metų pradžioje, kovo mėnesį vykstant Mėnulio užtemimui, privatumą išsaugoti jums bus ypač sunku. Šis astroįvykis gali būti gana emocionalus, bet duos užuominą apie galimą asmeninę ar šeimos dramą, susijusią su meilės reikalais. Ji labiausiai išryškės rugsėjį, kai į areną išeis Jupiteris.

2016-ieji jums bus karšti, ir ne dėl globalinio atšilimo. Birželį ir liepą vieni Vėžiai gali ruoštis jaudinančiam vasaros romanui. Jeigu turite porą, visai šviežiai sukurtą ar gyvuojančią metų metus, tarpusavio ryšys sustiprės.
Paprastai šio ženklo atstovai vengia dramų, bet galite pasielgti netipiškai, rizikuoti, stoti į akistatą su baimėmis, paslaptimis, o tada mėgausitės savo drąsių poelgių vaisiais. Greičiausiai tai bus metų valdovo Marso, tikro Zodiako kovotojo, poveikis. Jis yra veiklus, spontaniškas, bet ir orignalus, mokantis stebinti.

Raudonoji planeta taip pat atsakinga už kūniškus malonumus, šioje srityje Vėžiai 2016 metais taip pat bus drąsesni. Marsas rugsėjį bus Vėžio astrologinio būsto Įsipareigojimų sektoriuje ir skatins rizikuoti meilėje. Tik neprisigalvokite nebūtų dalykų, labai didelė rizika prisifantazuoti, prisikurti, ko nėra, ar ignoruoti jūsų fantazijoms prieštaraujančius realybės signalus.

Šiemet būsite ryžtingesni ir seksualesni nei įprastai. Spalį Visata jus apdovanos stebuklinga energija ir skatins pažinti dar didesnį intymumą poroje. Jūsų partneris gali įsitikinti, kad po, atrodytų, ramiu ar šaltu kiautu slypi labai aistringas kūnas.

REKLAMA

2016 metais Uranas skatins permąstyti, kaip save pristatote aplinkiniam pasauliui, ragins patikrinti signalus, kuriais perduodate žinias apie save kitiems žmonėms. Ši planeta skatins pokyčius jūsų protuose, širdyse ir išorėje. Šiemet išdrįsite atrodyti ir elgtis kitaip, neįprastai.

LIŪTAS

Jei mylite, tai stipriai, karštai ir ilgai. Liūtas tikisi, kad jo santykiai tęsis visą gyvenimą, tačiau ne visada taip pavyksta. 2016 metais bus daug adrenalino,vienišiai elgsis labai impulsyviai, bus daug pažinčių, o turinčiųjų porą ryšys bręs ir stiprės.

Vaizduotės, stebuklų ir paslapčių planeta Neptūnas svečiuosis Liūto ženklo Intymimo sektoriuje. Vienišiams yra tikimybė pervertinti naują meilę, jų ryšį, matyti, ką nori, o ne kas yra iš tikrųjų. Neptūnas garsėja tokiais iliuzijų tinklais, iš kurių sunku išsipainioti.

Du užtemimai – Saulės (kovo 8-ąją) ir Mėnulio (rugsėjo 16 dieną) – (o šių astroįvykių poveikis trunka apie tris mėnesius prieš užtemimą ir po) irgi skatins pasinėrimą į fantazijas, iliuzijas, pasakas.

Vasaros mėnesiais turintieji porą pajus, kad jų santykiai kinta, pereina į naują stadiją. Jupiteris rudenį skatins Liūtus kalbėtis, diskutuoti. Vėlesni užtemimai veiks tokius pokalbius su mylimu žmogumi, jie bus gilūs, užkabins labai svarbius dalykus.

Jeigu anksčiau per gyvenimą plevenote lengvai ir džiaugsmingai, dabar imsite rimčiau galvoti apie ateitį. Suvoksite, kad jūsų jausmai gilūs, bet mėginsite įsitikinti, ar jie pakankamai stiprūs, kad galima būtų juos sutvirtinti antspaudu, įsipareigoti. Jeigu nuspręsite, kad ne, su šiuo žmogumi tiesiog laikinai dalysitės lova, bet ne gyvenimu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras