REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

Marsas, tikras meilės gangsteris Zodiake, skatins daugiau veikti ir mažiau švaistytis žodžiais. Visa siela jausite, kad jūsų gyvenime turi nutikti kai kas reikšmingo ir laimingo. Mėgaukitės 2016 metais, kurie jums, Liūtai, bus kupini galimybių. Tik neprasnauskite jų, nuolatos tikrinkite pašto, socialinio tinklo žinutes ir laiškus.

MERGELĖ

Metų pradžioje Neptūnas svečiuosis toje jūsų Zodiako srityje, kuri atsakinga už tikrą meilę ir tą ypatingą žmogų, kurį turime sutikti kartą gyvenime. Naują meilę galite matyti lyg senovišką romantišką filmą, nes jūsų pirmasis susitikimas vyks lyg kine.

Jus gali lydėti mistiški sutapimai. Žodžiu, Merkurijus dirbs iš peties, kurdamas jums intrigas. Jūsų ženklo valdovas šiemet net keturis kartus bus retrogradiniame judėjime, nors paprastai atbulai jis rėplioja tik triskart per metus. O štai Saturnas ragins jus sugrįžti į paraeitį, į vaikystę, ten ieškoti tam tikrų besikartojančių poelgių šaknų. Mėginsite save geriau prisiminti, suprasti.

Plutonas Mergelės ženklo atstovus kvies elgtis nerimtai ir neatsakingai, veltis į vienos nakties nuotykius ar slaptus romanus. Rodos, konservatyvioms Mergelėms tai nebūdinga, tačiau tos, kurias partneriai laiko stipriai po padu ar kontroliuoja, gali mėginti šitaip atgauti laisvę, susigrąžinti savigarbą.

REKLAMA

Kovo 8 dieną Saulės užtemimas Žuvyse būtent ir „padės“ užmegzti tokį nesveiką ryšį. Atminkite, užtemimo poveikis tęsiasi ne vieną dieną, o beveik pusmetį (maždaug tris mėnesius prieš ir tiek pat po). Kodėl racionalieji Mergelės Zodiakai vis dėlto ryžtųsi tokiai savižudiškai aferai? Ogi todėl, kad juos dar stipriai veiks Neptūnas, svajonių ir iliuzijų planeta. Ir tas asmuo, su kuriuo galite nerti į pavojingus santykius, apdovanotas tomis savybėmis, kurias priskiriate svajonių vyrui ar moteriai.

Šiemet būsite užsiėmę apmąstymais, nes jus kankins daugiausiai dvi temos – meilės ir sekso arba sekso ir meilės. Niekaip neapsispręsite, kuri iš jų jums svarbesnė. Tikėtina, kad rugsėjo pirmosios Saulės užtemimas atneš jums neplanuotų pasikeitimų, romantiškų posūkių, kai naujus jausmus priimsite kaip likimo palaimą – kaip galimybę vėl būti įsimylėjusiems ir mylimiems.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo valdovė Venera šiemet lakstys iš vieno jūsų astrologinio būsto sektoriaus į kitą. 2016-ųjų pabaigoje ji vis dėlto sugrįš prie šaknų, nustos balškytis ir leis jums pasidžiaugti meile taip, kaip jūs tai suprantate – su žvakių šviesa nušviestomis vakarienėmis, su visa vintažine romantika.

Per pastaruosius metus Svarstyklės greičiausiai patyrė nemažai išbandymų ir iššūkių asmeniniame gyvenime. Gal net iškentė nemažai skaudžių išgyvenimų ar patyrė sužeidimų. Turintieji naują partnerį dar neskubės jo pristatyti visuomenei ir artimiesiems, dar vis norės išlaikyti paslaptį.

Gal kai kurie Svarstyklių ženklo atstovai, veikiami Urano, net pasidavė pagundai dažnai ar pernelyg dažnai keisti partnerius? Jei vis dar esate kartu su nauju ar santykinai nauju partneriu, visai tikėtina, su juo ir liksite. Jis ar ji gali būti jūsų gyvenimo meilė.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras