REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

Kovą Svarstyklių ženkle vyksiantis Mėnulio užtemimas privers į save ir partnerį pasižiūrėti tarsi per didinamąjį stiklą. Užtemimai tarsi nuima kaukes, leidžia pamatyti žmogų, koks jis yra iš tikrųjų, kai trumpam „išeina iš vaidmens“. Jei vaizdas labai nepatiks, Svarstyklėms nereikėtų skubėti partnerio teisti, geriau suvokti, kad jis ar ji ya jūsų veidrodis, partneris atspindi ir jūsų vidines problemas. Mėnulio užtemimas visada atskleidžia paslaptis apie kitus ar netgi save.

Svarstyklėms reikia atmesti senus įsitikinimus ir melus – taip, melus, mes daug sau meluojame – ir pabandyti save pamatyti, kokie esate, kokie tie tikrieji jūs. Kovo 23 dieną šį poreikį labai sustiprins Mėnulio užtemimas. Nuo pavasario iki rugsėjo, kai į jūsų ženklą įeis Jupiteris, būsite užsiėmę savimi.

Negalima pamiršti ir 2016 metų valdovo Marso. Jis šių metų Zodiake juk pats svarbiausias veikėjas. Taip pat jid – Svarstyklių ženklo valdovės Veneros meilužis ir mylimasis. O štai meilėje jis yra labai originalus ir nenuspėjamas. Jeigu šiemet pradėsite naujus santykius, jie bus labai įdomūs, kupini nuotykių ir adrenalino, jie jus nuneš į visiškai netikėtas teritorijas, išorines ir vidines.

SKORPIONAS

Neptūnas netgi tokiems rimtuoliams ir realistams kaip Skorpionai uždės rožinius akinius, o pagrindinė 2016 metų tema bus meilė, erotika, seksas ir nuotykiai. Taip jau nutiks, kad netgi du Saulės užtemimai stipriai paveiks jūsų meilės reikalus ir elgesį santykiuose. Vienišiems Skorpionams, kaip ir įsipareigojusiems, kovą ir rugsėjį yra tikimybė (ar pavojus!) sutikti naują žmogų.

REKLAMA

Skorpionai garsėja priekabumu, partneriai jiems vis neįtinka tai tuo, tai anuo, o kai Jupiteris dar pusmetį bus kritiškoje ir priekabioje Mergelėje, ši jų savybė ypač sukeros. Žvaigždžių jums siunčiama žinutė yra paprasta – atsipalaiduokite ir nustokite vertinti.

Spalio viduryje laimės, gerovės ir turtų planeta Jupiteris įeis į kaimyninį Svarstyklių ženklą ir stipriai veiks jūsų polinkį į paslaptis. Jums jos patinka, o tuo metu jausite, kad verčiau prilaikyti liežuvį, neišsišokti ir mažiau kalbėti apie asmeninį gyvenimą. Intucija jums sakys, o žvaigždės pritars, kad geriau būti atsargiems. Bus sunku patikėti, kad kažkas jus gali taip mylėti, taip atsidavusiai, visa širdimi.

Neptūnas 2016 metais skatins jus flirtuoti, lėtai ir lengvai suvilioti. Lėti jūsų judesiai, pasitikėjimas savimi taip užburs „auką“, kad ji nė neketins nuo jūsų bėgti. Laimėti jums padeda būtent paslaptingumas. Akimirksniu suprantate, kuris žmogus jums patinka, bet jam to neatsiskleidžiate, tik pamažu ir užtikrintai prie jo artėjate, kol pačiumpate.

Marsas, šių metų valdovas, iš dalies valdo ir jūsų ženklą. Jis judės atgal nuo balandžio 17 iki birželio 29 dienos. Raudonoji planeta ragins elgtis drąsiai, originaliai, stebinti ir žavėti. Šiuo metu tinka ir drąsiai savęs paklausti: „O ko aš iš tikrųjų noriu santykiuose?“ Nuo rugsėjo 27-os iki lapkričio 9-os dienos Plutonas bus Ožiaragyje, jis padės išryškinti, aiškiau pamatyti trokštamą meilės ir santykių viziją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras