REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

O štai 2016-ųjų metų torto vyšnaite, pačia gardžiausia ir geriausia detale, taps Venera. Meilės planeta lyg pamišusi lakstys per visus dvylika Skorpiono astrologinio būsto sektorių. Kokia iš to nauda? Labiau pasitikėsite savimi. Dėl Marso ir Veneros poveikio galite šiemet, ypač nuo spalio 18 iki gruodžio 7 dienos, elgtis visiškai neįprastai, ir tuo stebinti artimuosius ir draugus. Kai kurių Skorpionų aplinka gali stipriai pasikeisti, nes jie susiras naujų draugų ir net naują partnerį.

ŠAULYS

Nuo metų pradžios atbuliniame judėjime esantis Merkurijus į jūsų meilės gyvenimą atneš nemažai sumaišties. Seksualusis Zodiako kovotojas Marsas Šaulių romantiniams reikalams suteiks intrigos ir paslapties.

Vienišiai visai neskubės įsipareigoti, jiems labiau rūpės meilės nuotykiai ir žaidimai, tačiau turite sau į galvą įsikalti viena – jokių romanų su vedusiais vyrais ar ištekėjusiomis moterimis. Čia jau nebe nuotykis, o visiška emocinė savižudybė ar sąmoningas savęs žlugdymas. Jei pernelyg dažnai kyla noras užmegzti tokius romanus, šokite ne į lovą, bet į psichoterapeuto kabinetą.

Kovo 8 dieną vyks Saulės, o 23-iąją – Mėnulio užtemimai, tarp jų turite galimybę naujai meilei, jei jos ieškote. O štai rimtasis Saturnas lengvabūdiškiems Šaulio ženklo atstovams suteiks stabilumo, siekio pasilikti, o ne šuoliuoti nuo vienų santykių prie kitų. Jūsų žaismingumas pavergia, bet rimtesnis požiūris į santykius suteiks dar daugiau patrauklumo.

REKLAMA

Dar pora užtemimų rugsėjį (1 ir 16 dienomis) šį tariamai nepajudinamą stabilumą gali sutrupinti, ir jūs, pamatę naują įdomų veidą, panorėsite atgauti laisvę. Šis noras gali būti staigus ir versti elgtis impulsyviai, ryžtingai, netgi nuožmiai, nepripažinsite jokių kompromisų. Tas naujas žmogus jumis irgi susižavės, todėl, jei turite porą, dramos neišvengiamos.

2016 metais Saturnas įeis į Šaulio ženklą ir ten pasiliks dviem metams. Ši likimo planeta kai kuriuos gąsdina, bet jūs juk mėgstate iššūkius. Saturnas suteiks jums galimybių pamatyti save kitokius, tarsi sukurti save iš naujo, jei jaučiate tam poreikį.

OŽIARAGIS

Plutonas įėjo į jūsų ženklą ir čia pasiliks ne vienerius metus. Ožiaragiams tai reiškia asmeninius pasikeitimus. Pirmąją 2016 metų pusę šiuos pokyčius skatins agresyvusis metų valdovas Marsas. Ir taip esate susitelkę į darbą, bet raudonoji planeta skatins dar labiau atsidėti karjerai.

Iš visų 2016-ųjų mėnesių labiausiai išsiskirs birželis ir liepa. Šis vasaros laikas bus tikrai karštas. Ožiaragių astrologinio būsto Meilės sektoriuje susigrūs net trys planetos. Nenuostabu, kad asmeniniame gyvenime bus daug romantikos, flirto, aistros, daug skubos ir įdomios patirties.

Neptūnas ir Jupiteris stipriai veiks jūsų bendravimo stilių su potencialiais kandidatais ar apskritai priešingos lyties atstovais. Svarbiausia, šios planetos skatins pasitikėti intuicija. Saturnas, nors ir stipriai nutolęs nuo Žemės, mus vis tiek veikia pakankamai stipriai. Jis beveik dvejus metus svečiuosis Ožiaragių astrologinio būsto Paslapčių sektoriuje, taigi , jei dar neišmokate slapstytis, tikrai išmoksite. Sustiprės jūsų intuicija ir vidinės galios, apie kurias gal nė nenutuokėte.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA