REKLAMA

2016-ųjų meilės horoskopas

REKLAMA

Metų pabaigoje Venera paskatins permąstyti santykius. Galbūt jau pribrendo laikas juos įteisinti? Jei taip, greičiausiai geromis žiniomis artimuosius ir draugus pradžiuginsite per didžiąsias šventes. Kad ir kaip ten būtų, žvaigždės sako, kad 2016 metų tikrai nepamiršite.

VANDENIS

2016 metais turintieji porą bus patenkinti tuo, ką turi. Visos įtakingos planetos paliks jus ramybėje – leis meilėje gauti, ko norite, jūsų asmeniniai poreikiai bus patenkinti, galėsite netrukdomi tobulinti save. Tai nereiškia, kad pasitenkinsite rutina. Ne, seksualiniame gyvenime vis dar norėsite eksperimentuoti, kad ir su tuo pačiu partneriu.

Šiemet numatomi keturi užtemimai, du kovą ir du rugsėjo mėnesį. Turintiems partnerius jie į santykius atneš tam tikrų pokyčių, bet ne esminių. Tvirtą ryšį gali dar labiau sustiprinti aktyvesnis seksualinis ritmas. Vandeniai tarsi prabus iš kasdienybės letargo ir ims mėgautis gyvenimu. Tačiau silpnesnis ryšys per užtemimus gali ir nutrūkti.

Vienišiams svarbios planetos padės užmegzti naują ryšį kovą, birželį ir lapkritį. Plutonas ir Jupiteris talkins stipriai, bet jūs irgi nesnauskite. Beje, žvaigždės pataria netrimituoti pasauliui apie naujus santykius, mėgaukitės savo laime tyliai.

REKLAMA

Rugsėjo pirmąją vyksiantis Saulės užtemimas atneš pokyčių intymumo, asmenininio tobulėjimo ir partnerio finansų srityje. Paprastai Vandeniai neįsivelia į labai dramatiškus santykius, bet šiemet gali nutikti ta išimtis iš taisyklės.

2016 metais Vandeniams kils visiškai „nutrūkusių“ idėjų ar prisikurs gana netradicinių, gal net ir fantastiškų planų. Neptūnas „padės“ prisikurti ir fantazijų, prisigalvoti apie asmenį, su kuriuo negalite būti kartu. Jis ir temps į jūsų akiratį būtent tokius. Šie metai tikrai nebus tradiciniai, bet neabejotinai įdomūs, o romantikos bus tikrai pakankamai.

ŽUVYS

Neptūnas apipils romantika tiek vienišas, tiek įsipareigojusias Žuvis. Pastaruosius penkis praėjusių metų mėnesius Jupiteris irgi nesnaudė, todėl įvykių asmeniniame gyvenime jums tikrai netrūko. Šiemet turėsite galimybę sutikti daug naujų žmonių, kai kurie gali atrasti ir tą vienintelį ir vienintelę ir susituokti.

Tačiau yra Žuvų, kurios mėgsta pasikankinti, sklandūs santykiai joms per nuobodūs (gali to sąmoningai ir nepripažinti, bet išgyventi nelaimingi romanai patys kalba už save). Tokios, tikėtina, vėl įsimylės ne TĄ, galbūt vedusį vadovą ar draugo partnerį.

Puikūs mėnesiai Žuvims – kovas ir rugsėjis. Kovo 8-ąją vyks Saulės užtemimas jūsų ženkle. Šiuo laikotarpiu jūsų žavėjimo galios bus kone mistiškos, vienišiams reikėtų tuo pasinaudoti. Beje, šis poveikis netruks vieną dieną, jis tęsis ištisus metus.

Mėnulio užtemimas kovo 23 dieną Svarstyklėse į gyvenimą atneš ne tik daugiau aistros, bet ir finansinės naudos. Kas dar nežino, užtemimai tiesiog keičia žaidimo taisykles, o kartais gyvenimą apverčia aukštyn kojomis. Kaip ten bebūtų kitiems, o Žuvims nelabai ir turėtų rūpėti, nes jų rankose kozirių tikrai bus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2016-ųjų meilės horoskopas” komentaras