REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

2016 metų pradžioje Avinui rekomenduojama pademonstruoti savo aktorinius sugebėjimus. Jis galės žaisti gyvenime, darbe, asmeniniuose santykiuose. Tai nereiškia, kad Avinas turės elgtis nenatūraliai ir atlikti neįprastus poelgius. Atvirkščiai – jam reikia būti laisvam, būti savimi, tačiau žaismingam. Namuose jis gali pasimyluoti su savo partneriu kaip švelnius katinėlis, darbe – pademonstruoti, koks aktyvus ir ryžtingas yra darbuotojas, inicijuojantis naujus projektus ir planus, po darbo – virsti rūpestingu šeimininku ir tikru ramsčiu savo artimiesiems. Tokie vaidmenys padės jam atsiskleisti ir patirti malonumą įvairiose gyvenimo sferose.

Sausio mėnesio pabaigoje Avinui reikia būti atsargiam užmezgant naujas pažintis. Didelė tikimybė, kad jam teks nusivilti arba susidurti su nedorais žmonėmis.Sausį Avinui patartina susitikti su visais senais draugais, su kuriais seniai nesimatė, ar bet paskambinti, parašyti jiems.

Sėkmingiausios sausio dienos: 5, 14, 26 ir 31.

REKLAMA

Nepalankios sausio dienos: 1, 12 ir 27.

TAURAS

2016 metų sausio mėnesį Taurui reikia vengti pasakoti kitiems apie save ir savo asmeninį gyvenimą. Jeigu kas nors jo teirausis, galima tik kilstelėti skraistę nuo asmeninio gyvenimo, papasakoti ką nors gero, bet jokiu būdu neatskleisti jokių paslapčių. Taip pat negalima pasakoti apie savo nesėkmes ir problemas pažįstamiems. Visą mėnesį aplink Taurą sukiosis jam blogo linkintys tipai, pavyduoliai ir veidmainiai pataikūnai, kurie džiaugsis dėl jo nesėkmių ir visaip stengsis jam pakenkti.

Sausio mėnesio pradžioje Tauras sužinos netikėtų naujienų apie įvykius ir permainas, susijusias su jo pažįstamais ar artimaisiais. Nemaža tikimybė, kad mėnesio viduryje susiklostys Taurui nepalanki situacija darbe. Kantrybė, pakantumas ir apdairumas padės jam išlipti iš balos sausam. Mėnesio pabaigoje Taurui bus naudinga apsilankyti grožio salone ar kirpykloje.

Sėkmingiausios sausio dienos: 2, 12, 24 ir 30.

Nepalankios sausio dienos: 6, 13, 26.

DVYNIAI

Dvyniams, kurie turi nuolatinį gyvenimo partnerį ir yra įpratę visko siekti ašaromis ar prastos nuotaikos imitacijomis, 2016 metais patartina atsikratyti šio įpročio, nes dėl jo patirs daugybę nemalonumų. Nemažai porų išsiskiria būtent dėl tokių „žaidimų“, kuriuos galima pavadinti manipuliacijomis. Dvynių partneris nuo šiol nebenorės kentėti dirbtinės savo brangaus žmogaus vaidybos. Dvyniams būtina pakeisti savo strategiją, jeigu santykiai su partneriu jiems brangūs.

Sausio pradžioje Dvyniai gaus netikėtą apdovanojimą. Juos gali paskatinti viršininkas darbe arba pradžiuginti artimas žmogus asmeniniame gyvenime. Gautus pinigus ar premiją jiems patartina išleisti naujiems drabužiams, buitinei technikai ar kitam reikalingam daiktui įsigyti. Apskritai sausio mėnesį Dvynius lydės sėkmė perkant elektroniką ar ryšio priemones.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA