REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 04-10 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

Supratę, kad jūs ir jūsų mylimas žmogus turite skirtingus įsitikinimus ir vertybes, jausite stiprų nusivylimą. Nors gerbiate kito žmogaus individualumą, ne visais klausimais esate linkę nusileisti. Tikėtina, kad šią savaitę tai sukels daug dramų. Turite nuspręsti, sutikti ar paprieštarauti, o galbūt pasukti skirtingais keliais.

Tauras

Tikėdamiesi geriausios pabaigos, susijusios su jūsų poros finansinėmis galimybėmis, šią savaitę galų gale suprasite, kad visą laiką tiesiog bėgote nuo realybės. Nusivylimą, kad nesulauksite partnerio finansinės paramos, kurios tikėjotės, tik dar labiau sustiprins supratimas, kad apskritai leidote sau to tikėtis. Prisiimkite atsakomybę už savo paties gyvenimą ir liaukitės laukti, kada jus išgelbės kažkas kitas.

REKLAMA

Dvyniai

Teks kaip reikiant pagalvoti apie savo santykius su mylimu žmogumi. Jei vis dar bandote apgauti save, kad tarp jūsų kažkas yra, šią savaitę teks susidurti su „blaivia“ realybe. Iki penktadienio paaiškės, kad, jei jūs abu neturite noro pasiraityti rankovių ir kaip reikiant vienas dėl kito pasistengti, gali būti, jog teks vienas su kitu atsisveikinti.

Vėžys

Darbinis romanas iš svajonių išsipildymo gali virsti didžiule problema. Nenustebkite, jei iš savo viršininko išgirsite, kad romantiški santykiai su bendradarbiais yra draudžiami. Jei manote sutikę svajonių partnerį, rimtai pagalvokite apie vieno iš jūsų pasitraukimą iš dabartinės kompanijos. Sprendimas sunkus, bet būtinas.

Liūtas

Šią savaite tikrai nepabėgsite nuo sprendimo, kurio, tikėtina, jau senai vengiate. Jei manote, kad jūsų antroji pusė yra ne jums skirta, būkite pakankamai drąsūs santykius užbaigti, kad vėliau kitam žmogui netektų ilgai gydytis meilės žaizdų. Santykiai vien tam, kad nesijaustumėte vieniši, tikrai nėra verti jūsų laiko.

Mergelė

Laukite nusivylimo ir apmaudo, ypač, jei jūs ir jūsų partneris gyvenate kartu arba šiuo metu išgyvenate santykių krizę. Gali būti, kad jums trūksta mylimo žmogaus paramos, kol jūs stengiatės padėti kažkam iš savo giminės. Arba gal jūs nesutariate tam tikru klausimu, kuris paveiks jūsų tolimesnius santykius. Galite jaustis tarsi pakliuvę į aklavietę. Klausimas tik ar galite tai ištverti.

Svarstyklės

Pokalbis, kurį jau senai atidėliojate, šiuo metu taps neišvengiamas. Pasiruoškite, teks susėsti ir pasikalbėti apie tai, ką ilgai laikėte širdyje, bandydami nuslėpti tikruosius savo jausmus. Gera žinia ta, kad pasikalbėjus viskas ims dėliotis į savo vietas. Žinoma, reikės daug pastangų ir laiko.

Skorpionas

Norite to ar ne, pats laikas pasikalbėti su antrąja puse apie pinigus. Jei susitikinėjate su žmogumi, kuris nenori prisidėti prie bendrų išlaidų, šią savaitę jums trūks kantrybė. Kenčia ne tik jūsų piniginė, bet ir jūsų ego. Netgi susimąstysite, ar tas žmogus jus iš tiesų myli, o gal naudojasi jumis tik dėl pinigų ir jam ar jai perkamų dovanų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA