REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžia džiugins kaip atšalusi kava. Tik nebus kada medituoti prie to atvėsusio puodelio, nes teks pasiraitoti rankoves ir kibti į pagalbą draugui. Tai darydami patirsite tokį pasitenkinimą, kokio nė nesitikėjote.

Antroje savaitės pusėje, ypač ketvirtadienį ir penktadienį, susilaikykite nuo bet kokių naujų projektų starto ar dokumentų pasirašymo. Darbo savaitės pabaigoje galite susidurti su bendradarbio pavydu. Likite ramūs, valdykite emocijas, tada viskas bus gerai.

Laiminga savaitės spalva. Pasteliniai tonai išryškins švelniąją jūsų asmenybės pusę. Šie gerai veiks ir aplinkinius, ir jus pačius.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 18, 28, 38, 42, 41 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris įkvepia energijos ir noriai su jumis užsiima kokia nors veikla.

Tauras. Nuostabi savaitgalio energija persikels ir į šios savaitės pradžią, teigiamai veiks tiek darbo, tiek asmeninį gyvenimą. Nusipelnėte laimės, todėl branginkite jos nušviestas akimirkas. Savaitės viduryje gali įtraukti rutina. Gal jau atėjo laikas pasidairyti, kas įdomaus aplink jus vyksta? Nauja sporto programa ar šalia duris atvėręs restoranas veikiai suardys kasdienybės monotoniją.

Antroje savaitės pusėje galimi gana aistringi pokalbiai apie vestuves ar kitus rimtus asmeninius sprendimus. Išsakykite savo nuomonę, parodykite jausmus. Nesibaiminkite, nes jus priims tokius, kokie esate.

Laiminga savaitės spalva. Žalia ramins, kai didės įtampa. Mokate su šia spalva elgtis, žinote, kaip ji jums gali pasitarnauti. Visai tikėtina, kad nemažai žalių drabužių jau turite.

Laimingi savaitės skaičiai: 16, 18, 23, 33, 34, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nenuobodus ir su jumis užsiima įdomia veikla.

Dvyniai. Vis galvosite apie šeimos narį. Gal vertėtų paskambinti ir nuraminti galvoje besisukančias mintis? Nekreipkite dėmesio į kolegos patarimus, kurių nei prašėte, nei jums jų reikėjo, ypač, jei tie patarimai susiję su piniginiais reikalais.

Antroje savaitės pusėje turėtų netrūkti romantikos. Skirkite laiko žmogui, su kuriuo norite romantiškai ir jausmingai pabūti kartu. Pasidalykite jausmais, išklausykite, ką jis ar ji jaučia jums. Visada geriau žinoti nei kankintis nežinioje.

Laiminga savaitės spalva. Tamsios, pritemdytos spalvos šią savaitę jums patiks labiausiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 14, 19, 29, 30, 32 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris pasako, jei jam kas nepatinka ar netinka.

Vėžys. Savaitė prasidės puikiai, tikėkitės pozityvių, gerai nuteikiančių susitikimų su bendradarbiais ir draugais. Bus daug bendrų vakarienių, pietų, pasikalbėjimų prie kavos puodelio. Kuo anksčiau susidėliosite susitikimų tvarkaraštį, tuo mažiau streso patirsite ir labiau mėgausitės bendravimu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA