REKLAMA

Sausio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Meilės gyvenime sausį netrūks įvykių. Energinga ir ryžtinga Marso planeta sausio 3-iąją įėjo į seksualų ir paslaptingą Skorpiono ženklą. Čia ji išbus iki kovo 5-osios.

Šių metų pradžioje pajusime norą stiprinti romantinį ryšį, geriau jį pažįstant ir tyrinėjant.

Dabar turėsime tam drąsos, nes mums bus svarbu atrasti, kurie dalykai priverčia partnerį patirti su mumis didesnį malonumą, ir sustiprinti jausmus. Daugelis tų, kurie dar nesurado savo antrosios pusės, pajus, kad paviršutiniški santykiai jų netenkina.

Kai sausio 5 dieną Venera sudarys jungtį su Neptūnu, pražiūrėjusieji rimtą trūkumą partneryje ar jo elgesyje, gali pajusti nusivylimą santykiais. Dar vienas išbandymas porų lauks sausio 8 dieną, kai Venera susitiks su Saturnu. Kai kurie, atradę skirtingus požiūrius, nutars dar daugiau dirbti, derintis vienas prie kito, o kiti nuleis rankas, nebematys reikalo stengtis.

REKLAMA

Mėnulio pilnatis Liūte sausio 23 dieną žada širdingų akimirkų kartu, tačiau Veneros perėjimas į šaltakraujį Ožiaragį perpėja – pasakų nesitikėkite. Šis ženklas skatins atsargiau ir realistiškiau vertinti meilės reikalus. Dar po savaitės Venera gana draugiškai atsisuks į Neptūną, todėl, tikėtina, sausis pasibaigs maloniomis natomis. Meilė teiks mums vilties ir prasmės gyventi.

AVINAS

Šį mėnesį sieksite dar didesnio intymumo su partneriu. Taip pat jausitės galį nuversti kalnus, kartu spręsdami bendrus finansinius reikalus. Šios nuotaikos ypač sustiprės nuo sausio 3-iosios, kai jūsų ženklą valdantis Marsas palies būtent minėtas astrologinio Avino būsto sritis.

Sausį savyje atrasite daugiau drąsos atsiskleisti partneriui, parodyti, kokie iš tiesų esate. Taip pat su juo pradėsite gana ambicingą ir nemažai kainuosiantį projektą. Nebelauksite tinkamo meto ar palankios dienos, sukursite veiksmų planą ir imsite jį vykdyti.

TAURAS

Marsas stipriai veiks jūsų meilės gyvenimą. Sausio pradžioje jis įeis į Tauro astrologinio būsto santykių sektorių ir jame pasiliks iki kovo 5 dienos. Šiuo laikotarpiu asmeniniame gyvenime tikėkitės daug judesio ir veiksmo, bendros veiklos su partneriu.

Dabar pasijusite pakankamai drąsūs spręsti santykių sunkumus, su kuriais susidūrėte pastaruoju metu. Galimi ginčai, nes juk Marsas yra karo dievas. Gera žinia ta, kad pykčiai su partneriu tikrai padidins jūsų tarpusavio trauką, o tarp jūsų iškilusių problemų nekišite po kilimu, jas aktyviai spręsite. Kartais verta pasiginčyti dėl prasmingo tikslo, ar ne?

DVYNIAI

Galimi netikėtumai santykiuose. Sausio 8 dieną kai kurie Dvyniai su partneriu išgyvens nuogos tiesos akimirką. Tie, kurie pastaruoju metu svarstė, ar jų ryšys atlaikys laiko ir likimo išbandymus, dabar gaus nedviprasmišką atsakymą.

Jeigu būtent šiuo metu su kažkuo pradėsite draugauti ar įspareigosite, tikėtina, tai truks ilgai. Vis dėlto poroms, išgyvenančioms krizę ar sprendžiančios rimtus nesutarimus, reikės daug drąsos ir ryžto pamatyti ir priimti situaciją, kokia yra. Sausio 12 diena gali būti labai laiminga meilei, nesvarbu, ar ją jau suradote, ar dar tik ieškote.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA