REKLAMA

Sausio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tyla prieš audrą. Šį mėnesį dar valdo Ožka. Beždžionė astrologinę karūną užsidės vasario pradžioje. Išeinanti praėjusių metų valdovė mus darkart apdovanos buvimo drauge džiaugsmu, žmogiškumo siekiu.

Pastaraisiais 2016-ųjų mėnesiais iš Ožkos mokėmės, kad svarbiausia yra širdies šiluma, bendrumo jausmas, kokie reikšmingi santykiai mūsų gyvenime, kiek daug jie mums duoda.

Sausį tarsi pasikartosime, ką išmokome. O jau kitas mėnuo atvers mums naujų galimybių, galėsime realizuoti savo sumanymus ir svajones. Tai darant ypač pravers gebėjimas improvizuoti.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Dar truputį kantrybės

Sėkmę mėgstantiems Žiurkės metų atstovams jau greitai eisis lengviau. Sausį jiems dar reikėtų išlaikyti kantrybę. Metų pradžioje geriausiai tiks susitvarkyti su užsilikusiais darbais, tik tada patartina galvoti apie naujas užduotis ir planus.

Meilės srityje verčiau nerizikuoti, nesikarščiuoti, o reaguoti į santykių spalvas, tonus ir pustonius.

JAUTIS

Be streso

Ateinančius dvylika mėnesių, kaip sako kinų astrologai, Jaučiams bus leista atsipalaiduoti. Reikalai netrukus ims judėti, todėl palanku gerai apgalvoti veikimo planą.

Be rimtų užduočių darbe, dar liks laiko ir gyvenimo malonumams bei meilei. Sausis pasiūlys jums gana įvairų malonumų spektrą. Švęskite gyvenimą, mėgaukitės juo. Geriausia daryti tai dviese.

TIGRAS

Perbristi vandenynus

Mažai bus naudos, jei kažko sieksite per prievartą. Pastaruoju metu reikalai klostėsi iš lėto, sausį nebus kitaip, net jei Tigrai atsistotų ant galvos. Gal palengvės, jei pasakysime, kad jau vasarį bus geriau? O iki tol patyrinėkite logikos ir jautrumo, jausmingumo skirtumus, kartais šiuos du mąstymo ar pasaulio matymo taškus skiria jūros, vandenynai. Pamėginkite juos sujungti, ieškokite kompromisų.

KIŠKIS

Ieškomas ryžtas

Šio ženklo atstovai garsėja diplomatiškumu, bet sausį su juo neišsisuksite. Aplinka iš jūsų tikėsis daugiau ryžto imtis sprendimų. Net jei bijote jais kažką įskaudinti, verčiau aiškiai parodykite savo poziciją, taip sugebėsite judėti į priekį.

Diplomatiškumas tik vers mandagiai tūpčioti vietoje. Drąsa ir ryžtas leis patiems sumažinti išgyvenamą įtampą, o ir kitų nevedžiosite už nosies. Darbe šis principas pasireikš tuo, kad savo norus turėsite pastumti į antrą planą ir prisitaikyti prie daugumos.

DRAKONAS 

Ramiu veidu

Naujus metus Drakonai pradės su kiek mažesniu energingumu nei įprastai. Išlaikykite ranką ant pulso, bet venkite rizikos. Sausį svarbu išsaugoti, ką pasiekėte, ir tai įtvirtinti.

Kuo labiau atsipalaidavę priimsite įvykius, situacijas ir žmones, tuo jums bus geriau. Jau netrukus gyvenimas įgaus pagreitį, bus daugiau judesio ir skubos. Iki tol verčiau ramiu veidu atsiduokite gyvenimo malonumams.

GYVATĖ

Harmonija „veža“

Atsargiųjų Gyvatės ženklo atstovų laukia ramios ir harmoningos sausio dienos ir savaitės. Šį mėnesį tinka pamąstyti, ką šiemet norėtumėte nuveikti ir kokių pirmųjų žingsnių reikėtų imtis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA