REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 11-17 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Viršų ims jaudulys. Kirbėsite iš nekantrumo leistis į nuotykį su partneriu. Laimei, jis ar ji noriai pritars jūsų iniciatyvai.

Galbūt kartu suplanuosite kelionę į užsienį ar iškart šoksite į lėktuvą ir išlėksite į svajonių šalį? Patys žinote, kur yra ta vieta, į kurią visada svajojote nukakti. Partneris jus taip pat gali netikėtai maloniai nustebinti.

Tauras. Jupiteris dabar keliauja Tauro astrologinio būsto Romantikos sektoriumi. Laimės, sėkmės ir gerovės planeta padės jums atlapoti širdis, atsiverti kitiems žmonėms ir taip suteikti sau šansą sutikti artimą žmogų.

Šią savaitę vienišiams reikia būti ypač atidiems bendraujant. Vis dėlto labai tikėtina, kad TO ar TOS nepražiūrėsite, jis ar ji bus iš kitos kultūros ar kito pasaulio krašto. Šis asmuo jus staigiai ir visiškai apžavės.

REKLAMA

Jeigu turite porą, su partneriu priimsite bendrą finansinį sprendimą, kuris bus labai pozityvus.

Dvyniai. Meilės gyvenimas net spragės iš jaudulio. Tikėkitės siurprizų iš partnerio ar jums patinkančio asmens.

Ši savaitė ne tik išvaduos iš įtampos, pripildys jus džiugesio, bet ir pateiks netikėtai malonių brangaus žmogaus staigmenų. Jis ar ji padės jums priartėti prie svajonės,  įgyvendinti savo ambicijas.

Vėžys. Šią savaitę tikėkitės ramaus pasiplaukiojimo santykių vandenyse. Pokalbiai su artimu žmogumi greičiausiai suksis apie laimingus laikus, bendrus jūsų patyrimus praeityje.

Šie prisiminimai ne tik gerai abu nuteiks, bet ir sustiprins ryšį ir padės jį sutvirtinti, kuriant dabartį. Kalbėdami apie šiandieną, stengsitės koncentruotis į teigiamus dalykus. Sugebėsite atrasti tinkamų žodžių, vienas kitą įkvėpti. Gyvenimas atrodys nuostabus.

Liūtas. Meilės planeta vis dar keliauja Liūto astrologinio būsto Romantikos sektoriumi ir vis dar garantuoja šio ženklo atstovams nemažai romantinių galimybių.

Savaitės pradžioje Venera susimirksės su Uranu ir sukurs vienišiams šansą susipažinti su labai įdomiu žmogumi, kuris bus visiškai ne jų tipo. Visai tikėtina, tai bus meilė iš pirmo žvilgsnio.

Mergelė. Šiomis dienomis būtent jūs sėdėsite apsikabinę astrologinį Aukso puodą. Jupiteris dar svečiuojasi jūsų ženkle, apdovanodamas jus optimizmu ir palankiomis situacijomis.

Šią savaitę laimės, sėkmės ir gerovės planeta įsitaisys palankiu kampu Saulei ir Merkurijui. Abi šios planetos judės Mergelės astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi.

Komunikacijos planeta Merkurijus šiuo metu yra retrogradiniame judėjime, todėl visai tikėtina, kad kai kuriems vienišiams kils noras darkart pabandyti laimę su buvusiu partneriu ar sena meile.

Svarstyklės. Nuobodu? Tokių minčių gali kilti peržvelgus savo meilės reikalus. Jeigu turite porą, greičiausiai partneris šią savaitę ims jus judinti, kvies patyrinėti naujus horizontus.

Jis ar ji gali turėti keistą, netgi pamišėlišką pasiūlymą, eksperimentą – lovoje ar už miegamojo durų, visai nesvarbu. Šis pasiūlymas privers jūsų širdį plakti sparčiau.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA