REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Atsistokite prie starto linijos: pasiruošt, dėmesio, marš! Šią savaitę galite pradėti įgyvendinti naujus projektus ir sumanymus.

Kai kuriuos žmones nublokšite į šalį, su didele jėga verždamiesi į priekį, o kitus kaip tik įkvėpsite. Nesijaudinkite, kaip veikiate kitus, tik judėkite pirmyn ir paprašykite aplinkinių pagalbos, jie bus pasirengę jums padėti.

Būkite atidūs artimiesiems ir draugams, kai kurie gali jaustis palikti paraštėje, užmiršti ar apleisti. Artėjant savaitgaliui, aplinkybės privers jus mažinti tempą, kai iškils rimta problema. Susilaikykite nuo noro tuojau pat užpūsti ugnį, manydami, kad jei problemos nematote, tai jos nėra. Tiesiog leiskite ugniai liepsnoti ir ji savaime užges.

Laiminga savaitės spalva. Geriausiai šiuo metu jausitės vilkėdami žalius ir mėlynus drabužius. Jie suteiks jėgų irtis į priekį.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 12, 23, 28, 33, 35 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris vis geba jus stebinti naujovėmis.

Tauras. Tegu jūsų kelrode žvaigžde šią savaitę tampa atsargumas ir budrumas. Atminkite, ne viskas auksas, kas auksu blizga, o visažiniai, kurie vis aiškina kitiems gyvenimą, iš tiesų nieko iki galo ir išsamiai nežino.

Savaitės viduryje mėgstantis kitiems daryti spaudimą vadovas jus bandys įsprausti į kampą, specialiai provokuos, kad pratrūktumėte ir padarytumėte ką nors netinkamo. Verčiau susilaikykite ir nenuleidinėkite garo darbe, o neigiamą energiją pakeiskite gera, suorganizuodami vakarienę su panašiai mąstančiais žmonėmis. Kartu atsipalaiduosite, nurimsite ir gerai praleisite laiką.

Laiminga savaitės spalva. Labiau save suvoksite ir pasitikėsite savimi, jei šią savaitę rinksitės raudoną ar tamsiai mėlyną.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 14, 18, 22, 23, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris neleidžia kitiems daryti jam įtakos, visada turi savitą požiūrį ir nuomonę.

Dvyniai. Šią savaitę stengsitės susilaikyti nuo komentarų, jei kiti darys dalykus, kuriems nepritariate. Pripažinkite artimųjų ir draugų teisę laisvai spręsti, daryti pasirinkimus ir mokytis iš savo klaidų. Taip elgdamiesi nuo vienų žmonių nutolsite, bet su kitais suartėsite.

Trečiadienį ar ketvirtadienį darbe gali nutikti keistų ir trikdančių dalykų. Geriausia būtų stebėti ir nedalyvauti. Kitaip pasirinksite ar pasielgsite neteisingai, nes gausite klaidingos informacijos. Savaitgalis tinkamas kūrybinei energijai išlieti. Puiku, jei sugalvosite nueiti į koncertą ar meno galeriją.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna šiomis dienomis, kai jūsų ženklo valdovas Merkurijus juda atgal ir smagiai sau jaukia jūsų reikalus, padės atrodyti tikrais savo dalyko žinovais.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 10, 13, 19, 33, 35 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis yra sąžiningas ir atviras.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA